UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації "Цікаво про бізнес"

Сторінка 1 з 16

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Чого нас може навчити фільм «Засновник»?

  13 лютого 2436

  Біографічна драма «Засновник» (2016), в оригіналі – «The Founder», розкаже історію становлення найвідомішої мережі фастфуду в світі, всім нам знаного «МакДональдсу». Але яким саме речам може навчити нас цей фільм? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам це з’ясувати.

 • Як «обвалити» сайт замовлень за лічені хвилини: секрети успіху McDonald’s

  22 вересня 2022 1616

  Розбираємося, в чому секрети успіху McDonald’s, або як вести справи компанії так, щоб сайт замовлень обвалився в першу годину після відкриття.

 • Фантастичний контракт Джо Рогана із компанією Spotify на $200 млн. – ось так треба працювати!

  18 лютого 2022 1750

  У травні 2020-го року стало відомо, що музичний інтернет-сервіс Spotify уклав з популярним коміком Джо Роганом ексклюзивний контракт на фантастичну суму – понад сто мільйонів доларів. Така сума була озвучена завдяки інсайдерській інформації, але представники компанії ніяк не відреагували на цю новину. І лише зараз The New York Times повідомила, що сума контракту перевищує двісті мільйонів доларів!

 • Паперовий пакет і жінка, яка його придумала: знайомтеся, винахідниця Маргарет Найт

  20 січня 2022 635

  Як ви вже зрозуміли, у цій статті ми поговоримо про дуже цікаву жінку – винахідницю паперових пакетів з плоским дном, які так прикрашали кадри стареньких американських фільмів.

 • Знайомтеся, Віктор Люстіг: аферист, який продав Ейфелеву вежу

  14 січня 2022 643

  Нещодавно портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua розповідав про відомого американського шахрая Джорджа Паркера, який примудрявся раз за разом продавати довірливим туристам Бруклінський міст. А зараз давайте поговоримо про ще одного знаменитого шахрая, який зміг обдурити самого Аль Капоне. І продати Ейфелеву вежу… на металобрухт.

 • Людина року Ілон Маск і його 2021 рік: досягнення і невдачі найбагатшої людини світу

  13 січня 2022 460

  В 2021 році Ілона Маска багато хто критикував за самовпевнену поведінку, неоднозначні повідомлення в твіттері, які призводили до значних коливань криптовалюти, і за погане ставлення до працівників. І, попри це, його все ж визнали людиною року. Чому і за які заслуги? Давайте з’ясуємо

 • Mars: «солодка» історія успіху

  27 листопада 2021 1046

  В цій статті давайте поговоримо, як зародилася «солодка» історія успіху корпорації, управління якою вже понад століття залишається в руках однієї сім’ї.

 • Аферист Джордж Паркер, або як продати Бруклінський міст

  10 листопада 2021 518

  Портал Jobs.ua давно не розповідав своїм читачам про видатні афери та шахраїв, які їх «провернули». Виправляємо цей момент.

 • Коректор для письма і жінка, яка його придумала

  22 жовтня 2021 651

  Не всі такі потрібні в повсякденному житті винаходи прийшли в голову чоловікам – чимало практичних винаходів придумали жінки. Поговоримо разом із Jobs.ua про таку, здавалося б, незначну, але іноді вкрай потрібну річ – коректор для письма, а також про жінку, яка його придумала.

 • Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

  29 вересня 2021 636

  Біографії великих людей мають особливу цінність: вони правдиві. А ще їх цікаво читати, бо життя деяких людей захоплює не менше, ніж сюжети художніх романів. Давайте разом з Jobs.ua дізнаємося, які автобіографії варто почитати на дозвіллі, щоб отримати порцію натхнення і мотивації.


Ctrl →
1 з 16

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору