Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації "Цікаво про бізнес"

  Сторінка 1 з 14

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

   26 лютого 74

   Jobs.ua підібрав цікаві факти про те, як це – працювати в одній з найвідоміших ІТ-компаній світу.

  • Історії успіху: останній романтик науки

   12 лютого 141

   Він завжди обожнював жартувати, особливо над самим собою, вважав, що обмежені можливості не є перешкодою для отримання успіху в своєму житті

  • Історії успіху: Король скарбів

   12 січня 243

   Він кинув знайоме життя у віці сорок років, щоб зайнятися пошуком скарбів, які мали чекати на нього у трюмах затонулих кораблів.

  • Истории успеха, о которых мало кто слышал

   17 листопада 2020 458

   Успех человека напрямую зависит от его желания, смекалки, умения и веры в себя, приходя через самые заурядные вещи и ежедневные привычные нам действия

  • Сильний лідер – сильна компанія: історія успіху Samsung

   26 жовтня 2020 435

   Великі лідери, на відміну від простих управлінців, вміють повести за собою і надихнути. Таким був Лі Гонхі, молодший син засновника Samsung, який керував компанією більше тридцяти років і спромігся зробити з локальної південнокорейської компанії потужну транснаціональну корпорацію, яку знають в усіх куточках світу.

  • Історія успіху Ugears – як українській компанії вдалося завоювати світові ринки

   13 жовтня 2020 407

   Шість років тому свій тріумфальний шлях по світу розпочала українська компанія, яка виготовляє цікаві та оригінальні дерев’яні конструкції-пазли, які можна скласти самостійно і без застосування клею чи спеціальних інструментів. «Українські шестерні» швидко здобули популярність завдяки своєму інноваційному підходу та оригінальній задумці.

  • Ван Гог: художник, який назавжди змінив живопис

   7 жовтня 2020 188

   «Зоряна ніч» Ван Гога, численні соняшники та автопортрети – одні з найвпізнаваніших полотен в історії живопису. Але чи знав сам художник, що він стане культовою персоною після смерті? Навряд чи, хоча його геніальність, безперечно, підказувала йому – він творить для майбутніх поколінь.

  • Цитати Стіва Джобса, які надихають і мотивують на нові досягнення

   6 жовтня 2020 298

   Слова володіють великою силою – вони можуть надихнути, а можуть і знищити. Сьогодні ми згадуємо найкращі вислови «яблучного» генія, які можуть тільки прекрасне – надихати і мотивувати.

  • Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

   16 вересня 2020 172

   Історії їх успіху, також доволі цікаві та чудово демонструють реальність виразу «прагнеш – досягнеш».

  • Twitter - як підкорити світ повідомленнями в сто сорок символів

   5 вересня 2020 204

   Великі компанії часто починаються з дитячої мрії. Так було з Джеком Дорсі, легендарним творцем «Твіттера», який у восьмирічному віці мріяв про те, щоб друзі могли обмінюватися миттєвими повідомленнями і сповіщати один одному, чим вони займаються і де на даний момент знаходяться.

  Ctrl →
  1 з 14

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору