Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації "Цікаво про бізнес"

  Сторінка 1 з 12

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Вісім доказів на користь "не здаватися"

   19 травня 219

   "Ніколи, ніколи, ніколи не здавайся" (Сер Вінстон Черчилль)

  • Як жінки опановували професії чоловіків

   28 квітня 178

   Сьогодні зустріти жінок, що освоїли чоловічу професію, – справа звична. Однак так було не завжди. Ще 100 років тому багато професій вважалися виключно чоловічими, і дозволяти слабкій статі освоїти своє ремесло сильна стать не поспішала. Нелегко довелося жінкам, які першими змогли зламати стереотипи і освоїти далеко не жіночі на ті часи ремесла. Хто з жінок зміг першими освоїти чоловічі професії?

  • Історії успіху: з брудного котла до далеких зірок

   20 березня 263

   Саме з нього малювали прообраз «Залізної людини» - Тоні Старка : «генія, мільярдера, плейбоя та філантропа»

  • З чого починалась кар’єра відомих і успішних

   1 лютого 335

   Починаючи власну справу, часто важко відкинути сумніви: чи вдасться, чи вийде, чи вистачить сил досягти поставлених результатів. А, коли все ще й іде не так як планувалося, то руки самі опускаються і пропадає будь-яке бажання продовжувати діяти.

   Попри це, багато великих і успішних людей, чия кар'єра захоплює не менше як сюжети художніх книг, коли починали свою діяльність, терпіли невдачі. Але знаходили в собі сили піднятися і йти далі. Деякі з них тільки після того як поміняли вид діяльності, і не втративши наполегливості та терпіння, досягали успіху. І мали рацію!

  • Історії успіху: Уолт Дісней

   24 січня 494

   Він зумів зняти 100 анімаційних та ігрових стрічок, 26 з яких отримали нагороду «Оскар» окрім інших престижних кіно премій, він винайшов та створив перші «звукові мультфільми» та заснував одну з найпопулярніших мультимедійних імперій, що перетворилася на цілесенький всесвіт

  • Енді Уорхол. Секрети підкорення світу

   23 грудня 2019 477

   Він був бідний, закомплексований і занадто сором’язливий, але несподівано досяг надзвичайного успіху, перетворивши свої слабкості в силу. Про перші два кроки Енді Уорхола до підкорення світу далі у статті.

  • Історії успіху: відкидаючи стереотипи

   16 грудня 2019 180

   Успіх приходить після того, як до справи прикладають чимало зусиль, проходячи безліч невдач та інших негативних ситуацій

  • Історії успіху: вертикальний злет українця Сікорського

   15 листопада 2019 194

   Jobs.ua продовжує знайомити своїх користувачів з цікавими історіям людей, які зуміли внести суттєвий вклад у розвиток цивілізації та повністю змінити власне життя

  • Історія успіху: Цирк сонця бродячого артиста

   22 жовтня 2019 200

   Унікальним театр зробило незвичне поєднання циркової дії та театрального виступу, про втілення якого, більш ніж 17 років мріяв Лалиберте.

  • Історії успіху: ІКЕА

   12 вересня 2019 712

   Прийнято вважати, що талант людини – складова, що може бути отримана тільки по народженню, обумовлюючи певне генетичне наслідування хисту до чого-небудь

  Ctrl →
  Стр. 1 з 12

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору