Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації "Цікаво про бізнес"

  Сторінка 1 з 16

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Фантастичний контракт Джо Рогана із компанією Spotify на $200 млн. – ось так треба працювати!

   18 лютого 256

   У травні 2020-го року стало відомо, що музичний інтернет-сервіс Spotify уклав з популярним коміком Джо Роганом ексклюзивний контракт на фантастичну суму – понад сто мільйонів доларів. Така сума була озвучена завдяки інсайдерській інформації, але представники компанії ніяк не відреагували на цю новину. І лише зараз The New York Times повідомила, що сума контракту перевищує двісті мільйонів доларів!

  • Паперовий пакет і жінка, яка його придумала: знайомтеся, винахідниця Маргарет Найт

   20 січня 285

   Як ви вже зрозуміли, у цій статті ми поговоримо про дуже цікаву жінку – винахідницю паперових пакетів з плоским дном, які так прикрашали кадри стареньких американських фільмів.

  • Знайомтеся, Віктор Люстіг: аферист, який продав Ейфелеву вежу

   14 січня 328

   Нещодавно портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua розповідав про відомого американського шахрая Джорджа Паркера, який примудрявся раз за разом продавати довірливим туристам Бруклінський міст. А зараз давайте поговоримо про ще одного знаменитого шахрая, який зміг обдурити самого Аль Капоне. І продати Ейфелеву вежу… на металобрухт.

  • Людина року Ілон Маск і його 2021 рік: досягнення і невдачі найбагатшої людини світу

   13 січня 289

   В 2021 році Ілона Маска багато хто критикував за самовпевнену поведінку, неоднозначні повідомлення в твіттері, які призводили до значних коливань криптовалюти, і за погане ставлення до працівників. І, попри це, його все ж визнали людиною року. Чому і за які заслуги? Давайте з’ясуємо

  • Mars: «солодка» історія успіху

   27 листопада 2021 341

   В цій статті давайте поговоримо, як зародилася «солодка» історія успіху корпорації, управління якою вже понад століття залишається в руках однієї сім’ї.

  • Аферист Джордж Паркер, або як продати Бруклінський міст

   10 листопада 2021 268

   Портал Jobs.ua давно не розповідав своїм читачам про видатні афери та шахраїв, які їх «провернули». Виправляємо цей момент.

  • Коректор для письма і жінка, яка його придумала

   22 жовтня 2021 325

   Не всі такі потрібні в повсякденному житті винаходи прийшли в голову чоловікам – чимало практичних винаходів придумали жінки. Поговоримо разом із Jobs.ua про таку, здавалося б, незначну, але іноді вкрай потрібну річ – коректор для письма, а також про жінку, яка його придумала.

  • Біографії видатних особистостей, які надихають і мотивують

   29 вересня 2021 275

   Біографії великих людей мають особливу цінність: вони правдиві. А ще їх цікаво читати, бо життя деяких людей захоплює не менше, ніж сюжети художніх романів. Давайте разом з Jobs.ua дізнаємося, які автобіографії варто почитати на дозвіллі, щоб отримати порцію натхнення і мотивації.

  • Френк Замбоні – той, хто приборкав лід

   27 вересня 2021 251

   Багатьом із нас подобається бувати на катку, подобається кататися на ковзанах по гладенько залитому льоду. А роблять його таким гладким і рівним спеціальні машини – льодові комбайни, або ресурфейсери. Поговоримо про їхнього творця, бо його життя служить яскравим прикладом того, що великого успіху можна досягнути навіть на порозі п’ятдесятиліття.

  • Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

   10 вересня 2021 284

   Засновнику Alibaba Group і одному з найбагатших людей світу виповнилося 57 років. Цей чоловік може багато розповісти про злети і падіння, і поділитися своїми міркуваннями, як досягати успіху в наміченій справі. Jobs.ua спробували уявити промову іменинника на своєму власному дні народження, якби гості попросили його виступити перед ними.


  Ctrl →
  1 з 16

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору