Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Секрети успіху великих компаній

  Публікації "Секрети успіху великих компаній"

  Сторінка 1 з 8

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Лайфхак від Vans: як заробити мільярди доларів на підлітках

   6 квітня 165

   Давайте розберемося, як так сталося, що маленький магазинчик зміг перетворитися у великий бізнес, а цей молодіжний бренд давно полюбився молоді на всіх континентах.

  • Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

   26 лютого 196

   Jobs.ua підібрав цікаві факти про те, як це – працювати в одній з найвідоміших ІТ-компаній світу.

  • Истории успеха, о которых мало кто слышал

   17 листопада 2020 505

   Успех человека напрямую зависит от его желания, смекалки, умения и веры в себя, приходя через самые заурядные вещи и ежедневные привычные нам действия

  • Сильний лідер – сильна компанія: історія успіху Samsung

   26 жовтня 2020 477

   Великі лідери, на відміну від простих управлінців, вміють повести за собою і надихнути. Таким був Лі Гонхі, молодший син засновника Samsung, який керував компанією більше тридцяти років і спромігся зробити з локальної південнокорейської компанії потужну транснаціональну корпорацію, яку знають в усіх куточках світу.

  • Історія успіху Ugears – як українській компанії вдалося завоювати світові ринки

   13 жовтня 2020 453

   Шість років тому свій тріумфальний шлях по світу розпочала українська компанія, яка виготовляє цікаві та оригінальні дерев’яні конструкції-пазли, які можна скласти самостійно і без застосування клею чи спеціальних інструментів. «Українські шестерні» швидко здобули популярність завдяки своєму інноваційному підходу та оригінальній задумці.

  • Twitter - як підкорити світ повідомленнями в сто сорок символів

   5 вересня 2020 253

   Великі компанії часто починаються з дитячої мрії. Так було з Джеком Дорсі, легендарним творцем «Твіттера», який у восьмирічному віці мріяв про те, щоб друзі могли обмінюватися миттєвими повідомленнями і сповіщати один одному, чим вони займаються і де на даний момент знаходяться.

  • Історії успіху: легенда, що народжена в аптеці

   17 серпня 2020 231

   Напій позиціонувався у якості засобу, що здатен зміцнювати організм людини, покращити травлення та як спосіб для підняття бадьорості та настрою.

  • Історія успіху «Старбакс» – як створити кавову імперію практично з нуля

   2 червня 2020 527

   Коли прості любителі кави – вчитель англійської мови Джеррі Болдуїн, вчитель історії Зев Сінгл та письменник Гордон Боукер задумали відкрити власний магазин з продажу кавових бобів, навряд чи вони змогли передбачити, що через кілька десятиліть на компанію, яку вони заснували, чекає грандіозний успіх (чистий прибуток Starbucks у 2018 році склав 4,5 млрд. доларів).

  • Історії успіху: ІКЕА

   12 вересня 2019 896

   Прийнято вважати, що талант людини – складова, що може бути отримана тільки по народженню, обумовлюючи певне генетичне наслідування хисту до чого-небудь

  • Постійна складова визнаного успіху

   8 липня 2019 316

   Ми, пересічні люди, дивлячись на тих, хто втілює успіх, на який більшість з нас, й зазіхати побоюється, можемо звернути увагу на їх мудрі думки, відчайдушні дії, ризик, що був поруч у більшості таких справ та чимало інших аспектів їх характеру та життя. Притому, як правило, не помічаючи звичайну доброзичливість, якою обдаровані майже усі, дійсно успішні люди минулого та сьогодення.


  Ctrl →
  1 з 8

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору