Вы работаете на первой работе и чувствуете, что это ваше, видите, что можете больше, но вас никто не замечает — терпите и карабкайтесь, как только возможно, достигайте на одном месте максимального продвижения и прогресса и добивайтесь, чтобы этот прогресс был зафиксирован в трудовой книжке.
Мы очень часто сталкиваемся с ситуацией, когда человек сознательно сидит в одной компании и трудится, не покладая рук, за смешные, как по его способностям деньги. Очень часто именно эти люди уходят в другие компании, именно они занимают высокие и ответственные должности. Все это происходит потому, что их прошлая работа стала для подобных людей горнилом. Они привыкли делать дело без корпоративных обедов, вечеринок, бурных выездов на природу. Первая работа приучает людей трудиться и зарабатывать деньги, первая работа приучает человека давать достойный ответ, пребывая в статусе новичка, заставляет крутиться, вертеться и в тоже время выглядеть на все 100.
А тот, кто не выдержал, с него другой спрос. Рекрутер спросит, почему вначале трудовой деятельности так часто менялась работа, попросит принести отзывы и рекомендательные письма, будет настойчиво вопрошать, какие были отношения в первом коллективе.
estrabota.com.ua
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.