Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання за кордоном
  5. Польща стане "суворішою" по відношенню до де-яких мігрантів

  Польща стане "суворішою" по відношенню до де-яких мігрантів

  7.05.2019 396Автор: Александр Мавлидинов
  Польща стане "суворішою" по відношенню до де-яких мігрантів

  Польща стане "суворішою" по відношенню до де-яких мігрантів

  7.05.2019     396Автор: 

  Польське законодавство щодо прийому біженців та перебування на території країни інших мігрантів може стати більш суворішим.

  Як стало відомо Jobs.ua, чиновники Польщі готують списки країн, «яким довіряють» та з території котрих поляки будуть готові й у подальшому безперешкодно приймати мігрантів різних категорій. Крім того, будуть складені й списки країн, до громадян котрих польське законодавство буде ставитися з певною підозрою та недовірою.

  Поки мова йдеться, зокрема про біженців й трудові мігранти сподіваються, що такі нововведення не зачеплять цю групу іноземців.

  Читайте також

  • Щоб мислити масштабно – десять секретів медитації 7 серпень, 2020

   В процесі тривалої роботи притуплюються почуття та емоції, притуплюється процес мислення. І постає цілком закономірне питання – як залишатися врівноваженим та енергійним, зосередженим і продуктивним? Спробуйте медитацію.

  • Як правильно звільнитися без скандалу 6 серпень, 2020

   Багатьох цікавить, як правильно звільнитися, оскільки хочеться піти з роботи без скандалів, на позитивній ноті. Ніколи не знаєш, як складуться обставини в майбутньому, а заробити погану репутацію – не найкращий варіант

  • З користю про роботу 6 серпень, 2020

   Пропонуємо кілька цікавих та водночас повчальних (сподіваємося) роздумів відомих і успішних письменників про роботу, тайм-менеджмент, книги, планування. Вони будуть корисними не лише для підприємців. Тут є над чим замислитись і зробити для себе висновки.

  • Життя після відпустки: як влитися в роботу? 6 серпень, 2020

   Повернення на роботу після відпустки для багатьох офісних співробітників — це стрес. Далеко не всі здатні швидко включитися в професійну діяльність, багато навіть проходять виснажливий період адаптації, який може затягнутися до декількох тижнів. Чи можна вплинути на ситуацію

  • Як знайти роботу людині старшого віку 6 серпень, 2020

   Гідне працевлаштування — актуальне питання для шукачів з різним досвідом, професійним рівнем і віком. Як показує практика, доволі часто останній фактор заважає отримати запрошення на співбесіду, почати співпрацю з багатьма керівниками, занижує конкурентний рівень

  Часто шукають

  ↑ Вгору