Как выяснил Jobs.ua, по мнению независимых исследователей украинского рынка труда, обещанную «минималку» в 3 200 гривен, многие украинцы получают только номинально.
По данным Госслужбы статистики, в сентябре текущего года процент украинских работников, получающих заработные платы менее обещанных 3 200 грн, составил 8,6%.
Количество украинцев, в процентном отношении которые зарабатывают сегодня от «минимума» до четырех тысяч гривен, ровнялось 24,5%. До 6 000 гривен зарабатывает еще 24,4% наших сограждан. Заработными платами в размерах от 6 до 8 000 гривен могут похвастаться еще 15,6% украинцев, а около 10% имеют официальные зарплаты, достигающие показателей в 10 000 гривен.
Еще 17,1% работающих украинцев официально имеет доходы в виде заработной платы свыше 10 000 грн. Именно эта часть украинского работающего населения увеличилась на 4,6% только с начала текущего года.
Стоит отметить, что увеличение правительством минимального показателя заработной платы и контроль по соблюдению за этим новшеством, помогли увеличить поступления от ЕСВ на 34,7 миллиарда гривен. И это только за период с января по сентябрь этого года.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?