Карантин в Україні подовжено до 31 липня й уряд затвердив нову Постанову № 500, яка має обумовити максимально безпечний режим роботи компаній та підприємств України у цей період.
Так, рекомендації, що прописані у Постанові наполегливо радять вітчизняним компаніям, які мають таку можливість, використовувати дистанційну роботу співробітників або, застосовувати «гнучкі робочі графіки».
Також, задля уникнення ризикованих скупчень громадян у транспорті міст країни, Кабінетом міністрів з 22 червня по 31 липня (принаймні, поки що), прийнятий наступний режим роботи вітчизняних державних установ:
Кабінетом міністрів України надані рекомендації «іншим органам державної влади, органам місцевого самоврядування та підприємцям» щодо змін робочих графіків на цей період із встановленням початку робочого дню не раніше ніж з 10:00 ранку або пізніше «при можливості» для наступних підприємств країни:
Уряд наполягає на тому, що у випадках, коли це можливо, компанії мають залишати співробітників в режимах віддаленої, дистанційної роботи, для уникнення скупчень людей та обмеження масових контактів громадян.
Прийнята Постанова № 500 має низку прописаних заборон, що діють на означений період (з 22 червня до 31 липня). Наразі, вони забороняють:
надання невідкладної допомоги та допомоги вагітним жінкам, породіллям, новонародженим, страждаючим на онкологічні захворювання пацієнтам, проведення інших невідкладних і термінових заходів, якщо існує значний ризик для життя або здоров’я людини.
Термін дії обмежень та рекомендацій Постанови може змінюватися, враховуючи зміну епідеміологічній ситуації всередині країни.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.
Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, які перспективи має legaltech, юриспруденція 21-століття на стику традиційних підходів і сучасних технологій.
Люди схильні плутати бодігардів і охоронців, ставлячи між ними знак рівності. Проте це не так, охоронець не завжди надає клієнту послуги фізичного захисту.