Сезон активності на вітчизняному ринку праці розпочався та збирається входити у найбільш запеклу стадію.
Jobs.ua нагадує шукачам, що у цей період, роботодавці активно шукають не тільки «сезонний» персонал. Звільнившись завдяки сезонній трудовій міграції, постійні робочі місця, також чекають на своїх кандидатів.
Аналізуючи власну базу вакансій та інші крупні українські ресурси з працевлаштування, Jobs.ua рекомендує декілька професій, які потребують персонал зараз та пропонують не сезонну, а постійну роботу.
В першу чергу, роботодавці певний час шукають кваліфікованих бухгалтерів та касирів. Такі вакансії існують, як у великих мережевих торгівельних компаніях, так й у інших багатьох напрямках, так чи інакше, пов’язаних із продажами.
Сфера продажів відкрита сьогодні, й для талановитих продавців та торгівельних представників. При цьому, продавати пропонують різне й у різних об’ємах. Можна спробувати себе й у роздрібній, й в оптовій торгівлі.
Не менш популярні й кухари. На них чекають у багатьох напрямках, пропонуючи постійну чи сезонну роботу. Якщо маєте досвід та рекомендації, є можливість обійняти, навіть, керуючу та відповідальну «шефську» посаду на кухні престижного закладу.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.