Несмотря на то, что у каждого свои правила успешного рабочего дня, можно выделить несколько основных правил.
1. Хорошее настроение. Начните свой день с хорошего настроения. Утреннее настроение определяет настрой всего дня. Постарайтесь с самого утра сделать что-то такое, что приведет вас в радостное расположение духа, ведь положительные эмоции важны в любое время суток.
2. Не опаздывайте. Даже если вы найдете тысячу оправданий своему опозданию, чувство вины, страха и тревоги может испортить настроение на весь день.
3. Чтобы работа была продуктивной, потратьте время на планирование дня. Начинайте свой рабочий день с организационных моментов.
4. Выполнение важных задач планируйте на пик работоспособности. У большинства людей пик суточных подъемов работоспособности приходится на периоды с 9 до 12 утра и с 16.00 до 18.00.
5. Подводите итоги в конце рабочего дня. В конце дня подведите итоги, найдите несколько причин похвалить себя. Осознайте и прочувствуйте главное достижение дня, чтобы психологически не остаться на работе в конце дня. Хвалите себя за достижения, но не ругайте за неудачи.
На работе нам приходится проводить большую часть времени, поэтому очень важно, сделать свой трудовой день приятным и успешным.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.