Пользуясь уменьшительным именем мы возвращаемся в детство, а кто относиться к детям серьезно? Звучать уместно это будет только в кругу семьи или близких вам людей, но никак не на работе.
Советы консультантов по трудовым отношениям
1. Используйте полное имя или фамилию в подписи к электронным письмам, в сообщениях на автоответчике, да и везде, где вам нужно представиться.
2. Наталья, Светлана, Татьяна - звучит гораздо солиднее, нежели Машенька или Светочка. Несмотря на то, что всю жизнь вы были для всех Машенькой, начните представляться новым людям полным именем.
3. Даже если люди пытаются сократить ваше имя, вежливо поправляйте их, называя то обращение, которое вам предпочтительнее. Факт того, что вы решитесь на это, уже добавит вам очков в глазах собеседников.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.