UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Про що потрібно запитати роботодавця

Про що потрібно запитати роботодавця

17.07.2021 1161Автор: Лоліта Платошкіна
Про що потрібно запитати роботодавця

Про що потрібно запитати роботодавця

17.07.2021     1161Автор: 

Співбесіда - ділова зустріч роботодавця зі здобувачем, що допоможе визначити всі нагальні питання щодо майбутнього співробітництва обох сторін. Найчастіше роботодавець будує зустріч таким чином, що до її кінця здобувач отримує відповіді на всі основні питання. Тим не менше, якщо роботодавець щось пропустив чи у вас є індивідуальні питання щодо вашої посади, не соромтесь питати. Можливо саме ці питання допоможуть вам остаточно прийняти рішення щодо цього місця роботи.

Звісно ж, потрапив на співбесіду, здобувач намагається задовольнити роботодавця з точки зору свого професіоналізма, але не слід забувати, що головна ціль співбесіди зрозуміти чи підходять обидві сторони для комфортної співпраці. Саме тому питання здобувача повинні бути об’ємні та охоплювати всі важливі процеси даної посади в компанії. З Jobs.ua розбираємось, які важливі питання необхідно обов’язково запитати роботодавця.

Про що питати на співбесіді

Якщо співбесіда пройшла, а у вас ще залишились моменти для уточнення, то обов’язково перевірте чи маєте ви відповіді за питаннями нижче.

Одними з головних є питання стосовно вашої посади. Уточніть у роботодавця, якими навичками та вміннями повинен володіти спеціаліст на вашій посаді, який спектр роботи лягає на його плечі. Чим йому доведеться займатися в перші тижні роботи. Обов’язково проясніть, ця посада нова чи була закріплена раніше за іншим спеціалістом. Якщо друге, то чому доводиться змінити спеціаліста. Питання про заробітну плату найчастіше залишають під кінець розмови, але якщо роботодавець забув про це спитати, підбиваючи підсумок, поверніть все ж таки його до цього питання. Визначіться із заробітною платою на випробувальний термін та на період офіційного працевлаштування.

Окремі питання щодо робочих процесів в компанії. Запитайте про корпоративну культуру всередині компанії. Це допоможе зорієнтуватися щодо згуртованості колективу, а також наявності в ньому спільних свят, корпоративів й тому подібного. Не оминайте питання щодо графіка роботи компанії, бо пропустивши це питання, можете бути неприємно здивовані заступивши на нову роботу. Також задайте питання щодо умов праці: ваше особисте робоче місце, зручності офісу, якими можна користуватися всім робітникам.

Дуже важливе питання щодо соцпакету, яке ви повинні задати роботодавцю на співбесіді. Вирізніть, які важливі моменти повинні бути присутніми в соцпакеті, що важливі саме для вас: офіційне працевлаштування, виплати зарплат, наявність відпустки, лікарняних, медстрахування тощо.

І ще одне, не забудьте уточнити у роботодавця що вам робити надалі? Очікувати відповіді роботодавця в телефонному режимі, чи самому потрібно буде подзвонити. Можливо роботодавець запропонує вам тестові завдання чи пройти ще декілька етапів співбесід. Але все одно слід домовитись щодо конкретних дат та термінів, за яким обидві сторони зможуть прийняти рішення щодо співпраці. Якщо вам не вдалося оговорити це на співбесіді разом з роботодавцем, то в найближчі терміни, спробуйте надати відбек роботодавцю чи зателефонувати з питанням щодо вашої особи.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору