UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Гороскоп професій
  5. Профессия: Инженер-строитель

Профессия: Инженер-строитель

17.03.2010 1320

В 70-е, 80-е года одной из элитной профессией была специальность инженера. В последние годы интерес к этой профессии снова возрос. Особенно возрос спрос на инженеров-строителей. Но нужно заметить, что востребованы профессиональные и даже уникальные технические специалисты.

По мнению аналитиков кадровых агентств, спрос на инженеров будет продолжать расти, однако с этим будут увеличиваться и требования, предъявляемые к инженерным кадрам. Сегодня практически все работодатели хотят рассматривать кандидата с опытом работы в аналогичной должности не менее 3-5 лет, высшее образование, знание соответствующих профессии компьютерных программ, знание иностранного языка или двух.

Сейчас, архитектурные мастерские и проектные бюро, берут на себя роль отдела капитального строительства. Они руководят работой всех подрядчиков, начиная от проектировки и заканчивая сдачей объекта "под ключ". Такая организация позволяет работать гораздо согласованнее, уменьшаются сроки строительства.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору