Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Гороскоп професій

  Публікації "Гороскоп професій"

  Сторінка 1 з 6

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • День комп’ютерника, жінки-програмістки та любов до науки

   14 лютого 163

   Як ви уже здогадалися, в цій статті поговоримо не про свято усіх закоханих, а про інше цікаве свято, яке причетні до комп’ютерних спеціальностей люди святкують сьогодні. До вашої уваги – матеріал від Jobs.ua про День комп’ютерника, жінок-програмісток та їхню любов до науки.

  • Як це – бути полярником і працювати на полярній станції?

   10 лютого 161

   Поговоримо про одну з найрідкісніших професій, хоча й не зовсім професій. Адже на полярних станціях працюють представники з різних галузей науки, але до всіх них можна звернутися одним словом – полярники.

  • Цікаві жіночі та чоловічі професії

   19 січня 204

   Деякі професії можуть викликати подив у людини, яка ніколи про них не чула. Хоча для представників цих професій, безумовно, їхня робота не видається аж такою незвичною. Портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua пропонує вам дізнатися, які чоловічі та жіночі професії можна назвати цікавими та екзотичними.

  • Незвичні професії, про які ви, можливо, ніколи не чули

   22 листопада 2021 300

   В світі знайдеться чимало професій, про які більшість людей навіть не здогадуються. І все ж вони існують, а декотрі з них цілком пристойно оплачуються.

  • Професія письменника в романах Стівена Кінга

   17 жовтня 2021 187

   Якщо ми поглянемо на твори видатного американця з точки зору професій головних героїв, то зауважимо цікаву річ: досить часто героями творів Кінга стають саме письменники.

  • Казуальні ігри – перспективна сфера програмування

   6 жовтня 2021 196

   Якщо плануєте переходити в сферу ІТ, зверніть увагу на ринок мобільних ігор, який розвивається швидкими темпами навіть попри пандемію.

  • Професії майбутнього у романах сучасних фантастів

   15 червня 2021 262

   Уже в наш час з’являється безліч нових професій, про які ми раніше не знали, бо їх просто не існувало. А що вже говорити про майбутнє, яке несе в собі стільки незвіданих таємниць, стільки захоплюючих відкриттів, які приведуть до появи нових професій і спеціальностей, для яких ще навіть назв не придумано.

  • Работа в 2018 году для знаков зодиака

   18 грудня 2017 1854

   2018 год Собаки! Каким он будет для знаков зодиака в финансовом и материальном плане?

  • Рынок труда Германии: прогнозы дефицита кадров

   1 вересня 2017 881

   Германский рынок труда скоро может "порадовать" нехваткой кадров.

  • Вакансия гример-пастижер

   26 вересня 2016 2846

   Гример-пастижер – не новая профессия, не смотря на новое на слух название. Это понятие объединило в себе сразу два слова и две смежные специальности «гример», который наносит грим артисту и «пастижер», что с французского означает парик или накладные волосы. Мастер, который занимается сбором или плетение парика – пастижер. Чаще всего гример-пастижер – одна профессия, так как требует от специалиста полноценного создания образа. Для чего эти образы необходимы?


  Ctrl →
  1 з 6

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору