UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Гороскоп професій

Публікації "Гороскоп професій"

Сторінка 1 з 6

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як розпочати кар'єру спеціаліста з нерухомості - яких знань та умінь вимагає ця професія

  31 травня 36

  Ринок праці наповнений великою кількістю спеціальностей сфери нерухомості.

 • Хто такий BizDev? Business Development Specialist - що робить і скільки заробляє

  22 травня 167

  Унікальна свого роду сучасна професія сфери IT - BizDev-менеджер, який поєднує в собі знання суміш знань з продажу, маркетингу, переговорів, зв'язків з громадськістю, управлінням проєктами та досліджень. А іншими словами, BizDev - людина, що відповідає всесторонньо за розвиток компанії.

 • Професії майбутнього, які набудуть поширення в найближчі десятиліття

  22 грудня 2022 279

  Нещодавно портал Jobs.ua розповідав у статті ТОП професій майбутнього, які актуальні вже зараз про цікаві перспективні професії майбутнього. Щоб трохи відволіктися від щоденних тривог і негативу, спробуємо спрогнозувати, які професії майбутнього мають шанс з’явитися і поширитися на ринку праці в найближчі десятиліття.

 • ТОП професій майбутнього, які актуальні вже зараз

  9 грудня 2022 437

  Світ стрімко змінюється, технології вдосконалюються, тому й не дивно, що виникає потреба в нових професіях. Зрештою, так безліч разів траплялося в світовій історії. А оскільки ми з вами тут для того, щоб ознайомитися на перспективу з топовими професіями майбутнього, давайте з’ясуємо, які професії можна вважати актуальними вже зараз, тобто в першій половині двадцять першого століття.

 • Десять професій, які ми часто плутаємо

  30 листопада 2022 194

  В світі сучасних професій легко загубитися. Назви багатьох професій звучать однаково, але сфера їхніх обов’язків не одна й та сама. У цій публікації вашій увазі представлено десять професій, які ми схильні плутати між собою.

 • День комп’ютерника, жінки-програмістки та любов до науки

  14 лютого 2022 285

  Як ви уже здогадалися, в цій статті поговоримо не про свято усіх закоханих, а про інше цікаве свято, яке причетні до комп’ютерних спеціальностей люди святкують сьогодні. До вашої уваги – матеріал від Jobs.ua про День комп’ютерника, жінок-програмісток та їхню любов до науки.

 • Як це – бути полярником і працювати на полярній станції?

  10 лютого 2022 665

  Поговоримо про одну з найрідкісніших професій, хоча й не зовсім професій. Адже на полярних станціях працюють представники з різних галузей науки, але до всіх них можна звернутися одним словом – полярники.

 • Цікаві жіночі та чоловічі професії

  19 січня 2022 475

  Деякі професії можуть викликати подив у людини, яка ніколи про них не чула. Хоча для представників цих професій, безумовно, їхня робота не видається аж такою незвичною. Портал з пошуку роботи і працевлаштування Jobs.ua пропонує вам дізнатися, які чоловічі та жіночі професії можна назвати цікавими та екзотичними.

 • Незвичні професії, про які ви, можливо, ніколи не чули

  22 листопада 2021 740

  В світі знайдеться чимало професій, про які більшість людей навіть не здогадуються. І все ж вони існують, а декотрі з них цілком пристойно оплачуються.

 • Професія письменника в романах Стівена Кінга

  17 жовтня 2021 452

  Якщо ми поглянемо на твори видатного американця з точки зору професій головних героїв, то зауважимо цікаву річ: досить часто героями творів Кінга стають саме письменники.


Ctrl →
1 з 6

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору