UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Самые нелепые отговорки перед начальством: какие они?

Самые нелепые отговорки перед начальством: какие они?

11.11.2010 518

В эксперименте приняли участие около 3100 сотрудников и свыше 2400 руководителей.

Социологи пришли к выводу, что, чаще всего не явившись на работу, сотрудник ссылается на болезнь, и тогда 70% начальников требуют справки от врача. В прошлом году 30% служащих не вышли на работу, сославшись на болезнь, хотя на самом деле они были здоровы. Еще около 30% руководителей проверяли «больных» сотрудников, чтобы выяснить, каково состояние их здоровья на самом деле. Примерно каждый второй из них звонил подчиненному домой, еще 18% поручали коллеге позвонить «больному», а 15% не поленились лично приехать к сотруднику домой, постучавшись в его дом или квартиру.

Но есть и сознательные прогульщики, которые откровенно признаются, что им необходимо отдохнуть. Каждый четвертый руководительполагает, что многие сотрудники берут больничный, чувствуя чрезмерную нагрузку или переутомление из-за экономических трудностей. Но все же обманщикам нужно быть осторожнее, потому как 16% руководителей увольняют своих сотрудников за отсутствие на рабочем месте без уважительной причины.

Кроме того, социологи Harris Interactive составили рейтинг самых нелепых отговорок служащих, которые имеют место быть в реальной жизни. Выглядит он следующим образом:

Босс, курица напала на мою мать.

Я играл в боулинг и у меня пальцы застряли в шаре.

Я решился на пересадку волос, но все вдруг пошло не так, как нужно.

Я так утомился, что уснул за рабочим столом, ударился головой и повредил шею.

Шеф, вы не поверите, но в мой дом ворвались коровы, и мне пришлось вызывать страхового агента.

Я знаю, это звучит нелепо, но моя подруга запустила волчком в окно столовой.

Я не смогу сегодня прийти – у меня нога попала в мусоропровод.

Простите, но сегодня я не чувствую себя достаточно умным для того, чтобы работать.

Мне так неловко, но я должен срочно косить траву во дворе, иначе меня оштрафует Ассоциация домовладельцев.

Тут такое, я обжег рот тыквенным пирогом...

Я плавал на моторной лодке по озеру Эри (оно омывает берега американских штатов Огайо, Пенсильвании, Нью-Йорка и канадской провинции Онтарио), у меня закончился бензин, и канадские пограничники отбуксировали меня к берегу.

Но это такие отговорки у американцев, а что обычно боссу говорите вы?

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


Часто шукають

↑ Вгору