UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Все про резюме
  5. Що видалити з резюме прямо зараз

Що видалити з резюме прямо зараз

12.11.2018 362Автор: Лоліта Платошкіна
Що видалити з резюме прямо зараз

Що видалити з резюме прямо зараз

12.11.2018     362Автор: 

Резюме грає важливу при працевлаштуванні. Саме воно вперше знайомить роботодавця із здобувачем і має всього декілька секунд справити неймовірне враження. Зацікавити роботодавця і справді дуже важко, особливо за такий короткий час. Тож, дуже важливо робити резюме повністю відповідним до норм та вимог, а також максимально наповнити його інформаційно, щоб здивувати компанію своїм досвідом роботи та навичками.

Деяким здобувачам іноді здається, що чим більше наповнене резюме, тим краще. Але основними вимогами роботодавців до резюме – це змістовність, точність, чіткість. Нехтуючи цими принципами, здобувачі складають об’ємні резюме, додаючи помилок і невдалих фраз до документу. HR-спеціалісти, навчені досвідом, зауважують, що спеціалісти можуть видалити зі своїх резюме декілька фраз, щоб зробити їх біль ефективними і привабливими для рекрутера. Спробуємо розібратися, що це за фрази та пункти.

Корегуємо резюме

Якщо ви в резюме вказуєте знання мови і воно не відповідає найвищому рівню, то краще взагалі не вказувати рівень. Замість цього можете написати як добре знаєте розмовну, писемну, чи граматика. Також можна просто вказати достатній рівень для спілкування чи листування.

У HR-ів викликає посмішку, коли вони бачать в резюме у особистих навичках такі ключові характеристики: комунікабельність, стресостійкість, працьовитість. Погодьтесь, цими якостями повинен володіти кожен спеціаліст і відповідально відноситись до роботи, яку береться виконувати.

Не зовсім зрозуміло вказування і таких навичок - володіння MS Office. В наш технічний час майже не залишилось людей, хто ніяк не стикається з роботою на комп’ютері чи інших гаджетах. Тому базові знання ПК повинні бути у всіх.

Ще один негативний момент в вашому резюме – рекомендації за запитом. Якщо у вас є справді можливість взяти рекомендації у минулого роботодавця, то чому не зробити це заздалегідь і не подати рекомендаційного листа як додатковий документ. Не витрачайте свій час і час роботодавця на запит про вашу професійну діяльність у минулої компанії.

Не використовуйте в резюме таке застаріле кліше, як «робота на результат». Ми всі працюємо на результат і якщо його немає, то за що ви отримаєте гроші? Уникайте таких голосних фраз, які роблять з вашого резюме відверту «воду».

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору