UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006 216
Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006     216
Дамо кілька базових порад, які допоможуть відповісти на будь-які запитання. Сидіть правильно Сидіти слід, повернувши до інтерв'юера не лише обличчям, але й цілим корпусом. Якщо для цього потрібно пересунути стілець — не соромтесь. Ноги не підтягуйте, не тримайте їх також схрещеними під стільцем. Тримайте зоровий контакт Слухаючи питання, уважно дивіться на інтерв'юера. Так ви краще зрозумієте суть запитання. Відповідаючи, також намагайтеся не дивитись вниз, убік чи в стелю. Зазвичай інтерв'юери не схвалюють таку манеру поведінки. Вислуховуйте питання до кінця Намагайтеся продемонструвати увагу й зацікавленість. Починайте відповідати, якщо впевнені в тому, що зрозуміли запитання. Іноді інтерв'юер формулює питання широко і неконкретно. У такій ситуації краще уточнити: “Чи правильно я зрозумів, що Вас цікавить те і те?». Швидше за все, після цього інтерв'юер конкретизує запитання — і таким чином допоможе вам відповісти правильно. Не говоріть довго Гадаю, що 2-3 хвилини — це гранична тривалість відповіді. Якщо питання складне, наведіть лише найбільш важливу, ключову інформацію. І зазначте, що готові деталізувати, якщо у цьому є потреба. Занадто широкі відповіді — типова помилка недосвідчених здобувачів. Не відхиляйтесь від суті Навіть якщо питання таке, що ваша відповідь на нього виходить дуже вже короткою, не бентежтесь. Досить часто, намагаючись показати себе якнайкраще, претендент відходить від теми, починає розповідати про сторонні речі. Перш ніж говорить, з'ясуйте, чи цікаво це інтерв'юерові. Вчіться тримати паузу Якщо ви вважаєте, що відповіли на запитання, то найкраще замовчати і тримати паузу, не нервуючи при цьому. Нехай інтерв'юер думає, про що вас запитати. Будьте терплячими. Не говоріть дуже тихо чи надто голосно Занадто тихий голос може створити враження, що ви — не досить впевнена в собі людина. Якщо ж тримати зоровий контакт, потрібна сила голосу зазвичай визначається ніби сама собою. Валерій Поляков, президент кадрового об'єднання «Метрополіс»

Читайте також

  • Тестові завдання: перевірка здібностей чи час, який витрачено марно?25 грудень, 2024

    Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.


Часто шукають

↑ Вгору