UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006 217
Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006     217
Дамо кілька базових порад, які допоможуть відповісти на будь-які запитання. Сидіть правильно Сидіти слід, повернувши до інтерв'юера не лише обличчям, але й цілим корпусом. Якщо для цього потрібно пересунути стілець — не соромтесь. Ноги не підтягуйте, не тримайте їх також схрещеними під стільцем. Тримайте зоровий контакт Слухаючи питання, уважно дивіться на інтерв'юера. Так ви краще зрозумієте суть запитання. Відповідаючи, також намагайтеся не дивитись вниз, убік чи в стелю. Зазвичай інтерв'юери не схвалюють таку манеру поведінки. Вислуховуйте питання до кінця Намагайтеся продемонструвати увагу й зацікавленість. Починайте відповідати, якщо впевнені в тому, що зрозуміли запитання. Іноді інтерв'юер формулює питання широко і неконкретно. У такій ситуації краще уточнити: “Чи правильно я зрозумів, що Вас цікавить те і те?». Швидше за все, після цього інтерв'юер конкретизує запитання — і таким чином допоможе вам відповісти правильно. Не говоріть довго Гадаю, що 2-3 хвилини — це гранична тривалість відповіді. Якщо питання складне, наведіть лише найбільш важливу, ключову інформацію. І зазначте, що готові деталізувати, якщо у цьому є потреба. Занадто широкі відповіді — типова помилка недосвідчених здобувачів. Не відхиляйтесь від суті Навіть якщо питання таке, що ваша відповідь на нього виходить дуже вже короткою, не бентежтесь. Досить часто, намагаючись показати себе якнайкраще, претендент відходить від теми, починає розповідати про сторонні речі. Перш ніж говорить, з'ясуйте, чи цікаво це інтерв'юерові. Вчіться тримати паузу Якщо ви вважаєте, що відповіли на запитання, то найкраще замовчати і тримати паузу, не нервуючи при цьому. Нехай інтерв'юер думає, про що вас запитати. Будьте терплячими. Не говоріть дуже тихо чи надто голосно Занадто тихий голос може створити враження, що ви — не досить впевнена в собі людина. Якщо ж тримати зоровий контакт, потрібна сила голосу зазвичай визначається ніби сама собою. Валерій Поляков, президент кадрового об'єднання «Метрополіс»

Читайте також

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.


↑ Вгору