UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006 212
Співбесіда? Зберігайте впевненість!

Співбесіда? Зберігайте впевненість!

22.03.2006     212
Дамо кілька базових порад, які допоможуть відповісти на будь-які запитання. Сидіть правильно Сидіти слід, повернувши до інтерв'юера не лише обличчям, але й цілим корпусом. Якщо для цього потрібно пересунути стілець — не соромтесь. Ноги не підтягуйте, не тримайте їх також схрещеними під стільцем. Тримайте зоровий контакт Слухаючи питання, уважно дивіться на інтерв'юера. Так ви краще зрозумієте суть запитання. Відповідаючи, також намагайтеся не дивитись вниз, убік чи в стелю. Зазвичай інтерв'юери не схвалюють таку манеру поведінки. Вислуховуйте питання до кінця Намагайтеся продемонструвати увагу й зацікавленість. Починайте відповідати, якщо впевнені в тому, що зрозуміли запитання. Іноді інтерв'юер формулює питання широко і неконкретно. У такій ситуації краще уточнити: “Чи правильно я зрозумів, що Вас цікавить те і те?». Швидше за все, після цього інтерв'юер конкретизує запитання — і таким чином допоможе вам відповісти правильно. Не говоріть довго Гадаю, що 2-3 хвилини — це гранична тривалість відповіді. Якщо питання складне, наведіть лише найбільш важливу, ключову інформацію. І зазначте, що готові деталізувати, якщо у цьому є потреба. Занадто широкі відповіді — типова помилка недосвідчених здобувачів. Не відхиляйтесь від суті Навіть якщо питання таке, що ваша відповідь на нього виходить дуже вже короткою, не бентежтесь. Досить часто, намагаючись показати себе якнайкраще, претендент відходить від теми, починає розповідати про сторонні речі. Перш ніж говорить, з'ясуйте, чи цікаво це інтерв'юерові. Вчіться тримати паузу Якщо ви вважаєте, що відповіли на запитання, то найкраще замовчати і тримати паузу, не нервуючи при цьому. Нехай інтерв'юер думає, про що вас запитати. Будьте терплячими. Не говоріть дуже тихо чи надто голосно Занадто тихий голос може створити враження, що ви — не досить впевнена в собі людина. Якщо ж тримати зоровий контакт, потрібна сила голосу зазвичай визначається ніби сама собою. Валерій Поляков, президент кадрового об'єднання «Метрополіс»

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору