Государственная служба статистики сообщает об очередном увеличении средней зароботной платы в Украине. Jobs.ua узнал, что по данным Службы, средняя заработная плата украинцев в период с января по май 2017 года, по сравнению с таким же периодом прошлого года увеличилась до 6 494 гривен (на 36,8%).
Что касается сфер деятельности, то самыми высокими оказались зарплаты в сфере авиатранспорта, которые за прошедший пениод текущего года составили, в среднем, 27 399 грн, показав рост на 25,4% по сравнению с пршлогодним аналогичным периодом.
Еще одними из наиболее высокооплачиваемых сфер отечественной деятельности оказались финасовая и страховая сферы. Здесь, за тот же период времени (январь-май), уровень средних заработных плат достиг показателей в 12 256 гривен, увеличившись на 24,6% по сравнению с 2016 годом.
В то же время, Госстат указал и сферы, имеющие самые низкие показатели зарплат. Такими оказлись направления почтовой и курьерской деятельности. Даже то обстоятельство, что зарплаты здесь увеличились в текущем году, в среднем, на 36,6%, их показатели составили цифру всего в 3 488 гривен.
Напомним, что не так давно, министр социальной политики Украины, Андрей Рева, заявлял о решенном вопросе с повышением средний зарплаты в стране до показателей в 7 100 грн (37%) уже до конца текущего 2017 года.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?