UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. Средняя зарплата в Германии превысила 3 тыс. евро

Средняя зарплата в Германии превысила 3 тыс. евро

24.06.2008 132

В I квартале текущего года средняя зарплата наемных сотрудников в Германии, занятых полный рабочий день, повысилась до 3 тыс. 064 евро. Об этом сообщило Федеральное статистическое ведомство в Висбадене.

Как сообщает "Deutsche Welle", по сравнению с аналогичным периодом прошлого года рост составил 2,8%. Вместе с тем, индекс потребительских цен повысился на 2,9%. В частности, наибольший рост заработков отмечен в кредитно-финансовой и страховой отрасли (+3,4%), наименьший - на горнодобывающих предприятиях (+1,2%).

Напомним, в марте средняя заработная плата в Украине увеличилась на 4,2%, по сравнению с февралем, до 1 702 грн. в месяц. По данным Госкомстата, самый высокий уровень зарплат зарегистрирован в Киеве - 2 942 грн. (на 7,8% больше, чем месяцем ранее). Самый низкий уровень зафиксирован в Тернопольской области - 1 214 грн. в месяц (на 4,6% больше по сравнению с февралем этого года).

Источник "liga.net"

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


Часто шукають

↑ Вгору