UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Прес-релізи
  5. Статистика заработных плат Украины

Статистика заработных плат Украины

30.01.2008 634
Статистика заработных плат Украины

Статистика заработных плат Украины

30.01.2008     634
Вопрос, какой уровень заработной платы необходимо указывать в резюме и в объявлениях на вакантную должность, давно мучает соискателей и менеджеров по персоналу. Ответ можно получить у исследовательских агентств, заказав платный срез статистики доходов. Но это могут себе позволить лишь крупные компании. В связи с высоким спросом на данные по заработной плате, портал Jobs.ua запустил раздел, посвященный вопросу уровня дохода в городах Украины. Любой посетитель портала может посмотреть среднюю заработную плату в различных сферах деятельности. Главный источник данных – база вакансий и резюме портала Jobs.ua, а также объявления лидирующих сайтов по трудоустройству в сети Интернет. Все данные разделены по городу и направлению деятельности. Статистика зарплат создана с целью помочь сориентироваться на рынке труда: соискателю – определить, как лучше продать свои знания и умения работодателю, HR-специалисту – решить, как оптимально оплатить труд работника. Ввиду того, что аудиторией портала Jobs.ua являются как активные соискатели, так и менеджеры по персоналу, статистика делится на две отдельные категории – по вакансиям и по резюме. В ближайшем будущем команда портала Jobs.ua обещает найти информацию об уровне зарплат в тех сферах деятельности, где она еще не указана, а также дополнить статистику данными печатных изданий, кадровых и рекрутинговых агентств Украины.

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Вгору