UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Шукаємо вакансії
 5. Тим, хто бажає заробляти від "ста п'ятидесяти гривень за годину"

Тим, хто бажає заробляти від "ста п'ятидесяти гривень за годину"

15.04.2019 243Автор: Олександр Мавлідінов
Тим, хто бажає заробляти від "ста п'ятидесяти гривень за годину"

Тим, хто бажає заробляти від "ста п'ятидесяти гривень за годину"

15.04.2019     243Автор: 

У середньому, 150 гривень за годину роботи – непогана заробітна платня для українця.

Jobs.ua дізнався, що заробляти такі гроші можливо й не працюючи в IT сфері чи на посаді Топ-менеджера.

Приблизно так, а у багатьох випадках й набагато більше, в Україні сьогодні оцінюють й успішну працю у інших сферах діяльності.

Наприклад, досконале володіння, навіть, розповсюдженою англійською мовою, вже дозволить вам працювати зі складними оригінальними текстами чи допомагати у переговорах у якості перекладача. Така робота оцінюється, як правило, дуже непогано.

Або, справжній талант та захоплення дизайном, звичайно у сучасному 3D форматі, можуть швидко перетворити ваше хобі на професію. А вас, зробити дуже зайнятим фахівцем з гідною оплатою послуг.

За великим рахунком, можна взагалі не мати ніяких спеціальних знань чи вищої освіти, якщо вміння продавати, є «у вашої крові». Попит на вдалих продавців, сьогодні, виказують роботодавці в усіх напрямках застосування таких навичок. Та, якщо вам подобається таке зайняття, ви можете зробити непогану кар’єру, вже з перших місяців вдалих продажів, гарно заробляючи.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору