Початок навчального року не за горами, який для працівників освітньої сфери, дітей і батьків доведеться зустрічати в нових умовах. Так, ми вже маємо досвід завершення навчального року в умовах пандемії, але зустрічати Перше вересня в таких нелегких умовах ще не доводилося. Як стало відомо Jobs.ua, на сьогоднішньому засіданні, який провів Комітет освіти, науки та інновацій, було озвучено деякі майбутні положення щодо того, як розпочнеться навчальний рік в освітніх закладах.
В залежності від рівня захворюваності, уряд дозволить розпочати навчання з врахуванням одного з трьох можливих сценаріїв розвитку епідеміологічної ситуації.
1. Якщо через місяць зафіксують низький рівень захворюваності, заклади освіти будуть відвідуватися в звичайному режимі;
2. У випадку високого рівня захворюваності освітній процес і надалі минатиме в дистанційному режимі;
3. Якщо буде зафіксовано середній рівень захворюваності, уряд прийме рішення здійснювати навчання в змішаній формі. Що мається на увазі під «змішаною формою»? Це означає, що навчання здійснюватиметься і дистанційно, і з відвідуванням закладів освіти з дотриманням дистанції та забезпеченням всіх санітарних норм.
Найближчим часом Україну умовно розділять на зони, які визначатимуть рівень перебігу захворювання на COVID-19: «зелена», «жовта», «помаранчева» і «червона» зони. Навчальний процес не дозволять тільки в «червоній» зоні.
Найбільш імовірним в нашій країні прогнозується третій сценарій розвитку епідеміологічної ситуації. В цьому випадку рекомендації щодо організації навчального процесу будуть наступні:
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.