В Киеве открылись первые елочные базары. По сравнению с 2010-м, хвоя подорожала на 15—30 грн. На официальном рынке на Борщаговке за метровую сосенку сейчас просят 50 грн, хотя в прошлом году такая стоила 35. А 1,5-метровое дерево отдают за 100—120 грн (в прошлом — за 80). «Просто лесные хозяйства подняли закупочные цены с 18 до 27 грн, независимо от величины. Сосны привезли из Житомирской области. Городу официально мы ничего не платим, приходит раз в день какой-то человек и каждый, кто продает сосны, платит 50 грн», — рассказывает продавец. На втором официальном рынке на Окружной дороге продают одни елки, а цены еще выше. «Наши елки стоят от 70 грн, — сказал нам продавец. — Большая и пышная стоит до 150. Лесхоз в прошлом году отпускал елку за 12 грн, в этом — за 52. Мы вынуждены были поднять цены». Всего в этом году открылось 86 елочных базаров.
За нелегальной торговлей будут следить спецбригады Госагентства лесного хозяйства и МВД. Штраф за одну нелегально срубленную елку, в зависимости от величины, — от 284 до 1795 грн.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.