К ноябрю закончилась лафа с дешевыми овощами, хотя еще неделю назад эксперты обещали стабильность цен «до первых морозов». Увы, за неделю морковь, свекла, картофель подорожали на 15%, а огурцы и помидоры на 30%. В деньгах это немного, учитывая низкие цены на овощи летом и осенью. Так, например, кило моркови или свеклы подорожало всего на 25—35 копеек, картофеля и лука — на 15—20 копеек, огурцов и помидоров примерно на гривню. Пока держатся низкие цены на капусту — менее 90 копеек за кило: как разъяснил нам представитель проекта МФК по развитию овощеводства в Украине Федор Рыбалко, ее уродилось много, сейчас идет уборка поздних сортов, поэтому все, что точно не поместится в хранилища, хлынуло на рынок, чтобы продать его до морозов, иначе пропадет. Прогноз Рыбалко неутешителен для покупателей: овощи будут стабильно дорожать из-за уменьшения предложения, ведь основная часть урожая идет в хранилища.
«Цены к Новому году могут вырасти вдвое: морковь-свекла дойдут до 4,5 гривни/кг, картофель до 3,5—4 гривни, огурцы до 6 гривен, помидоры до 8 гривен, и стабилизируются», — говорит Рыбалко. С ним согласен и директор информкомпании «ПроАгро» Николай Верницкий, но он отмечает, что зато подешевеют в ноябре как отечественные, так и привозные фрукты, особенно цитрусовые. «Наши яблоки ждем на прилавках по 7—9 гривен/кг, груши по 18—20, импортные на 2—3 гривни дороже. Примерно на треть упадут в цене лимоны, апельсины и мандарины, сейчас на них сезон, и вскоре можно будет купить кило греческих апельсинов за 12—14 гривен (сейчас 16—18), грузинских мандаринов по 10 гривен и менее (сейчас 14—16).
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.