UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Цитрусовые начнут сбавлять цену, а борщ подорожает

Цитрусовые начнут сбавлять цену, а борщ подорожает

1.11.2011 469

К ноябрю закончилась лафа с дешевыми овощами, хотя еще неделю назад эксперты обещали стабильность цен «до первых морозов». Увы, за неделю морковь, свекла, картофель подорожали на 15%, а огурцы и помидоры на 30%. В деньгах это немного, учитывая низкие цены на овощи летом и осенью. Так, например, кило моркови или свеклы подорожало всего на 25—35 копеек, картофеля и лука — на 15—20 копеек, огурцов и помидоров примерно на гривню. Пока держатся низкие цены на капусту — менее 90 копеек за кило: как разъяснил нам представитель проекта МФК по развитию овощеводства в Украине Федор Рыбалко, ее уродилось много, сейчас идет уборка поздних сортов, поэтому все, что точно не поместится в хранилища, хлынуло на рынок, чтобы продать его до морозов, иначе пропадет. Прогноз Рыбалко неутешителен для покупателей: овощи будут стабильно дорожать из-за уменьшения предложения, ведь основная часть урожая идет в хранилища.

«Цены к Новому году могут вырасти вдвое: морковь-свекла дойдут до 4,5 гривни/кг, картофель до 3,5—4 гривни, огурцы до 6 гривен, помидоры до 8 гривен, и стабилизируются», — говорит Рыбалко. С ним согласен и директор информкомпании «ПроАгро» Николай Верницкий, но он отмечает, что зато подешевеют в ноябре как отечественные, так и привозные фрукты, особенно цитрусовые. «Наши яблоки ждем на прилавках по 7—9 гривен/кг, груши по 18—20, импортные на 2—3 гривни дороже. Примерно на треть упадут в цене лимоны, апельсины и мандарины, сейчас на них сезон, и вскоре можно будет купить кило греческих апельсинов за 12—14 гривен (сейчас 16—18), грузинских мандаринов по 10 гривен и менее (сейчас 14—16).

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору