Первый вариант состоит в быстрой смене власти. «Тимошенко признает поражение, Центризбирком публикует официальные результаты выборов в отведенный законом 10-дневный срок, инаугурация Януковича проходит до конца февраля. Янукович и его Партия регионов формируют новую парламентскую коалицию, переманив на свою сторону часть сторонников уходящего президента Виктора Ющенко и фракцию спикера Владимира Литвина. Коалиция отправляет правительство в отставку, Тимошенко уходит в оппозицию. Новая коалиция утверждает премьер-министра, и правительство приступает к работе уже в марте», - описывают вариант N1 аналитики.
Не исключают аналитики Reuters и затяжное противостояние: «Тимошенко оспорит в судах итоги голосования на сотнях участков в регионах, где за Януковича традиционно голосуют под 100 процентов избирателей. До завершения тяжбы ЦИК не может публиковать итоги выборов, инаугурация откладывается. Для победы через суд Тимошенко, проигравшей Януковичу более 800.000 голосов, потребуется аннулирование итогов голосования на участках, числом сопоставимых со всем Крымом или Запорожьем».
Третий вариант состоит в том, что Тимошенко признает поражение лишь по завершении всех судов. «Если Янукович не сможет создать даже временную коалицию, ему остается довольствоваться ролью Виктора Ющенко - слабого президента при сильном премьере Тимошенко - либо идти на досрочные парламентские выборы, с учетом которых новое правительство заработает лишь к осени», - отмечается в статье.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.