Правительство максимально упрощает условия предоставления жилищных субсидий, чтобы сделать этот процесс удобным для людей.
Об этом вице-премьер-министр – министр социальной политики Украины Сергей Тигипко заявил во время селекторного совещания, передает пресс-служба Минсоцполитики.
Участники совещания обсуждали пути дальнейшего упрощения порядка предоставления субсидий и ликвидации очередей при приеме заявлений.
Тигипко отметил, что в октябре за субсидиями обратилось 470 тыс. семей или почти в 10 раз больше, чем в сентябре, что связано с началом отопительного сезона. Это ставит перед органами социальной защиты населения задачу ускорить обработку заявлений, не создавая неудобств для людей. В частности, увеличивается время приема заявлений, сотрудники соцзащиты работают в выходные.
Чиновник сказал, что по сравнению с прошлым годом количество получателей субсидий увеличилось почти вдвое – с 467 тыс. до 823 тыс. семей. Таким образом, субсидии теперь получают около 6% украинских семей.
Тигипко обратился к участникам совещания с требованием принять немедленные меры для ликвидации очередей. При этом констатировал отсутствие системных проблем, которые могли бы помешать процессу назначения субсидий.
"Министерство социальной политики будет держать вопрос субсидий на контроле и дальше упрощать механизм их предоставления. В частности, в ближайшее время будет упрощен предоставления субсидий одиноким людям", – отметил чиновник.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.