UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваша зарплата
  5. Украинцы стремительно беднеют

Украинцы стремительно беднеют

12.10.2009 459

Многие лишились рабочих мест, у них забрали кредитные машины, вклады обесценились. Во всем мире правительства бросились спасать национальные экономики. А в Украине?

Реальная заработная плата в Украине в августе 2009 года снизилась на 11,3% по сравнению с августом 2008 года, тогда как в августе-2008 по сравнению с августом-2007 она выросла на 5,6%, сообщил Государственный комитет статистики на прошлой неделе.

По его данным, номинальная средняя заработная плата в стране в августе 2009 года выросла на 2,5% по сравнению с августом-2008 и уменьшилась на 4,4% по сравнению с июлем-2009, составив 1919 грн. Общая сумма задолженности по выплате зарплаты в Украине с начала года увеличилась на 36,3%, а по сравнению с задолженностью на 1 августа 2009 года - на 3,9%, до 1,62 млрд грн. Сумма задолженности по зарплате составляет 7,8% фонда оплаты труда за август-2009.

Реальная зарплата в 2009 году падает из-за кризиса, поразившего экономику Украины осенью прошлого года, хотя августовский показатель отчасти сформирован под влиянием сезонных факторов (сказывается период отпусков). Официальный показатель также не отображает расширение теневого сектора, но это не снимает остроту проблемы.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору