Многие лишились рабочих мест, у них забрали кредитные машины, вклады обесценились. Во всем мире правительства бросились спасать национальные экономики. А в Украине?
Реальная заработная плата в Украине в августе 2009 года снизилась на 11,3% по сравнению с августом 2008 года, тогда как в августе-2008 по сравнению с августом-2007 она выросла на 5,6%, сообщил Государственный комитет статистики на прошлой неделе.
По его данным, номинальная средняя заработная плата в стране в августе 2009 года выросла на 2,5% по сравнению с августом-2008 и уменьшилась на 4,4% по сравнению с июлем-2009, составив 1919 грн. Общая сумма задолженности по выплате зарплаты в Украине с начала года увеличилась на 36,3%, а по сравнению с задолженностью на 1 августа 2009 года - на 3,9%, до 1,62 млрд грн. Сумма задолженности по зарплате составляет 7,8% фонда оплаты труда за август-2009.
Реальная зарплата в 2009 году падает из-за кризиса, поразившего экономику Украины осенью прошлого года, хотя августовский показатель отчасти сформирован под влиянием сезонных факторов (сказывается период отпусков). Официальный показатель также не отображает расширение теневого сектора, но это не снимает остроту проблемы.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?