UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. На допомогу HR
  5. Украинцы вынуждены давать взятки

Украинцы вынуждены давать взятки

10.03.2010 158

В Украине 30% граждан признают, что вынуждены давать взятки за определенные услуги. Как сообщили в Национальной контактной группе Transparency International в Украине, сегодня Международная общественная организация по борьбе с коррупцией Transparency International обнародовала ежегодный Всемирный Барометр Коррупции (ВСБ).

Согласно результатам исследования, в этом году количество украинских граждан, которые вынуждены давать взятки, возросло на 7% против прошлогоднего уровня в 23%. При этом наиболее коррумпированными украинцы считают суды, политические партии, парламент и милицию.

Оценивая перспективу изменения ситуации с коррупцией в последующие три года, 44% опрошенных граждан Украины считают, что никакие изменения не произойдут, 38% убеждены, что коррупция возрастет, и только 18% выразили убеждение, что масштабы коррупции уменьшатся.

Кроме того, 70% украинцев убеждены в неэффективности действий правительства, направленных на преодоление коррупции, 22% считают их безрезультатными (ни эффективными, ни неэффективными), и только 8% убеждены, что действия правительства можно считать эффективными.

Согласно данным Transparency International, в Молдове также 30% граждан признают, что вынуждены давать взятки за определенные услуги, в России – 17%. Наибольший показатель количества граждан, которые вынуждены давать взятки, зарегистрирован в Камеруне – 79%, Камбодже – 72%, Албании – 71% и Косово (67%).

Среди стран Евросоюза наиболее коррумпированной является, по данным Transparency International, Румыния (33%), Литва (29%), Греция (27%) и Чехия (13%).

Источник "Dn.kiev.ua"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору