UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Вся правда про роботу за кордоном
 5. Українська трудова міграція: Литва

Українська трудова міграція: Литва

23.07.2018 407Автор: Олександр Мавлідінов
Українська трудова міграція: Литва

Українська трудова міграція: Литва

23.07.2018     407Автор: 

Трудова міграція з України, завдяки якої, вже суттєво потерпає вітчизняний ринок праці, продовжує, якщо не ширитись, то, впевнено «трансформуватись», відкриваючи українським заробітчанам нові «цікаві» країни з місцевими трейд-ринками.

Як дізнався Jobs.ua, сьогодні, у популярній серед мігрантів Польщі, з’явився ще один серйозний «конкурент». Таки, українські заробітчани почали масово цікавитись можливостями праці та постійного мешкання у Литві.

Департамент міграції при Міністерстві внутрішніх справ цієї країни, вже повідомив, що за станом на 1 липня поточного року, в Литві постійно мешкає 15 291 особа-громадянин України. Ця цифра збільшилась, у зрівнянні з цим же періодом року минулого, не більш, не менш, на 55,4%.

Разом з громадянами Білорусі та Росії, українці склали майже 70% усіх іноземців, що легально мешкають на території Литви. Треба зауважити, що за рік, безпрецедентне збільшення міграційного потоку продемонструвала як раз наша країна. При цьому, білоруські мігранти збільшили свою присутність на 24%, а громадяни РФ, навпаки, скоротили кількість діаспори на 9%.

Такий «український бум» вже впливає на місцевий ринок праці, принаймні засилля трудових мігрантів з України спровокувало чутки про введення квот для іноземців на обирання ними деяких професій.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору