Згідно результатів опитування, яке проводив відомий онлайн-майданчик з пошуку роботи та персоналу Jobs.ua, більшість респондентів, що працюють найманими робітниками, незадоволені власними зарплатами. Й, розбіжність між очікуванням та реальністю доволі суттєва.
«Чи вважаєте ви свою зарплатню справедливою?», - саме це запитував інтернет-ресурс у своїх користувачів.
На думку 25% працівників, які працюють в якості найманих, їх фінансова винагорода за виконання роботи, цілком справедлива, бо «зарплатня відповідає робочим навантаженням». Респонденти відмічають помітне зменшення сум заробітної плати, проте, погоджуються, що й самої роботи, також поменшало, завдяки кризовій ситуації із поширенням пандемії COVID-19 світом.
Також, 28% серед учасників опитування, вважають, що отримують «реальні гроші на період кризи». Цій прошарок респондентів очікує спадання кризового навантаження, пріоритетною задачею для себе, ставлячи збереження робочого місця.
14% українських найманих працівників, які прийняли участь у досліджені Jobs.ua обрали варіантом відповіді «Моя з/п залежить від об'єму виконаної роботи», так як отримують відрядні заробітні платні. Більшість респондентів з їх числа, теж відмічають зниження здобутків, яке торкнулося майже всіх суб’єктів ринків праці світу.
Найбільший показник продемонструвала відповідь «Ні, вважаю, що маю отримувати у рази більше», яку обрали 33% тих співгромадян, хто брав участь в опитуванні Jobs.ua. Серед коментарів респондентів, більшість тих, які кажуть про суттєву розбіжність між тими сумами заробітків, на які очікував найманий робітник, та тими заробітними платами, які він отримує у реальності «тут та зараз».
Не можна не сказати, й про те, що респонденти, які обрали таку відповідь згодні з існуванням серйозних причин, що «ззовні» зашкоджують нормальному функціюванні бізнесів та належному виконанні роботодавцями домовленостей щодо розміру заробітної платні та об’ємів роботи.
Роботодавці, в свою чергу, також мають чимало питань до кваліфікації та зарплатних вимог кандидатів на вакансії, водночас, маючи ще більше питань до розмірів податків та наявності можливостей працювати, не зачиняючись на карантин.
У той самий час, досвід певного єднання, яке можна побачити, як між країнами Європейського союзу, так й у самих країнах, перед обличчям небезпеки, вже демонструє ефективні результати протидії загальній кризі.
«Таке єднання», звичайно складається з «розуміння й розуміння». Коли й найманий працівник. Й його роботодавець, обидва розуміють серйозність викликів, залишаються порядними та щирими по відношенню до партнерства, й кожен зі свого боку, намагаються максимально «підтримувати» й справу, й один одного.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.