UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. На допомогу HR
 5. В Украине ощущается нехватка топ-менеджеров

В Украине ощущается нехватка топ-менеджеров

30.04.2008 142
На украинском рынке труда ощущается катастрофическая нехватка топ-менеджеров. При этом дефицит сотрудников данной категории наблюдается во всех без исключения сферах деятельности. К такому выводу пришли участники "круглого стола" на тему "Системное обучение пред-ТОПов: растим индивидуалов или лояльную команду управленцев?", проходившего в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

В ходе мероприятия специалисты в области HR обсудили актуальные вопросы украинского рынка труда. В частности, участники "круглого стола" обсудили типологию проблем и опыт решений в подготовке менеджеров среднего звена, а также кадрового резерва компании.

Вместе с тем, эксперты Академии практического менеджмента "Netto" представили свою программу формирования лояльных команд управленцев.
Источник "liga.net"

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору