UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. В Украине упали цены на гречку, сахар и овощи

В Украине упали цены на гречку, сахар и овощи

10.10.2011 438

Цены на гречку в сентябре 2011 года снизились по сравнению с августом на 20%. Об этом сообщает Министерство экономического развития и торговли Украины, передает ЛIГАБiзнесIнформ.

В частности, в сентябре на 2,2% произошло снижение цен в группе "хлеб и хлебопродукты", что стало возможным за счет существенного удешевления крупяной группы товаров: гречки - на 20,7%, пшена - на 19,7%, круп перловых и ячневых - на 2,5%.

В целом в сентябре среди продовольственных товаров была сохранена тенденция к удешевлению фруктов - на 3,2% и овощей - на 11,6%. Такая динамика, говорят в министерстве, связана с ростом на продовольственном рынке предложения отечественной продукции урожая текущего года.

Под влиянием снижения цен на сахар на мировых торговых площадках и в преддверии нового сезона сахароварения в сентябре зафиксировано также существенное снижение цен на сахар - на 8,4% по сравнению с ростом на 0,1% в августе и 1,4% в июле.

В целом в январе-сентябре 2011 года рост потребительских цен составил 4,2%, тогда как за соответствующий период 2010 года - 7,4%, в 2009 - 9,1%, 2008 год - 16,1%.

Напомним, по прогнозам экспертов, в текущем маркетинговом году (июль 2011-июнь 2012 г) производство гречневой крупы в стране будет существенно превышать спрос на продукт. Так, из ожидаемого объема в 330-340 тыс. тонн гречихи предполагается произвести порядка 220 тыс. тонн гречки при объеме внутреннего спроса 80-120 тыс. тонн. В прошлом маркетинговом году из 160 тыс. тонн собранной гречихи было произведено порядка 70 тыс. тонн гречневой крупы.

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору