Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини

В Україні очикується зменьшення темпів зростання номінальних заробітних плат

20.11.2018 138Автор: Александр Мавлидинов
В Україні очикується зменьшення темпів зростання номінальних заробітних плат

В Україні очикується зменьшення темпів зростання номінальних заробітних плат

20.11.2018     138Автор: 

За інформацією агенції УНІАН, Центробанк прогнозує зниження темпів зростання заробітних плат в Україні.

Аналітики установи очікують, що вже наступного року, динаміка зростання, яку демонстрували, при найми, номінальні заробітні платні українців, дещо пригальмує, на показнику «+16%». Вже у 2020 році, відсоток зростання зарплатні, може не перейти відмітку у 10%, вважають спеціалісти.

Серед причин такого «демаршу» зростання, аналітики називають такі, як прогнозоване зниження темпів збільшення показника МЗП (мінімальної заробітною платні), при такому ж уповільненні зростання зарплат робітників державного сектору, так і зменшення інтенсивності трудової міграції, що може суттєво вплинути на фактор дефіциту робочої сили, який зараз залишається актуальною проблемою.

Треба відзначити, що бюджет країни на наступний рік має, в той же час, рекомендовані «помірні темпи» збільшення МЗП, які визначені на рівні 12%, що повинно збільшити «мінімалку» до 4 170 грн у 2019 році.

Також, прогнози щодо середніх місячних зарплат українців, склали можливу цифру у 11 500 гривень на місяць: саме такою може бути середня зарплатня вже наступного року.

Можливо такою вона буде не у всіх, бо тіж самі експерти називають де-які сфери праці більш перспективними, такими, де збільшення зарплат гарантовано відбудеться й суттєве.

Серед цих галузей такі, як страхування, фінанси, та декілька медичних напрямків роботи, а також аграрна сфера. Також, найбільш реальні зміни у своїх заробітних платах, за думкою аналітиків, в першу чергу, побачать мешканці міст. Саме у великих містах, збільшення зарплат «обіцяє» залишатися статичним.

Jobs.ua нагадує, що у минулому році, українські номінальні зарплатні збільшилися на 37%, цього року, очікується їх планове зростання ще на 25%.

Читайте також

↑ Вгору