Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Новини

В Україні збільшуються пенсійні виплати

11.06.2019 79Автор: Александр Мавлидинов
В Україні збільшуються пенсійні виплати

В Україні збільшуються пенсійні виплати

11.06.2019     79Автор: 

Збільшення суми прожиткового мінімуму, з 1 липня поточного року збільшить й розмір українських пенсій.

Jobs.ua нагадує, що громадяни, які мають мінімальні пенсійні виплати, можуть розраховувати лише на 67 гривень надбавки. Їх пенсія буде становитиме 1 564 грн на місяць. Таких пенсіонерів в Україні 2 000 000, та вони складають 17% від усіх, хто перебуває на пенсійному відпочинку.

Ті громадяни, що мають право на максимальні пенсійні виплати, отримують збільшення пенсій до 670 гривень. Цих пенсіонерів не більше ніж 1,9% серед українців. Тепер пенсійні виплати для цієї категорії будуть складати суми у 15 600 гривень на місяць.

Виростуть пенсії й у тих, хто отримує мінімалку але має повний необхідний стаж роботи. Для чоловіків в Україні він складає 35 років праці, для жінок – 30 років. Такі пенсіонери мають право отримати до своєї пенсії ще не менш ніж 1% від поточного прожиткового мінімуму.

Читайте також

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

 • Які питання задають на співбесіді? 9 червень, 2019

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

 • Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати 6 червень, 2019

  До речі, лідирують у рейтингах опитування французи. Саме вони продемонстрували найбільш блискучу фінансову грамотність.

↑ Вгору