Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. В Україні збільшуються пенсійні виплати

  В Україні збільшуються пенсійні виплати

  11.06.2019 717Автор: Александр Мавлидинов
  В Україні збільшуються пенсійні виплати

  В Україні збільшуються пенсійні виплати

  11.06.2019     717Автор: 

  Збільшення суми прожиткового мінімуму, з 1 липня поточного року збільшить й розмір українських пенсій.

  Jobs.ua нагадує, що громадяни, які мають мінімальні пенсійні виплати, можуть розраховувати лише на 67 гривень надбавки. Їх пенсія буде становитиме 1 564 грн на місяць. Таких пенсіонерів в Україні 2 000 000, та вони складають 17% від усіх, хто перебуває на пенсійному відпочинку.

  Ті громадяни, що мають право на максимальні пенсійні виплати, отримують збільшення пенсій до 670 гривень. Цих пенсіонерів не більше ніж 1,9% серед українців. Тепер пенсійні виплати для цієї категорії будуть складати суми у 15 600 гривень на місяць.

  Виростуть пенсії й у тих, хто отримує мінімалку але має повний необхідний стаж роботи. Для чоловіків в Україні він складає 35 років праці, для жінок – 30 років. Такі пенсіонери мають право отримати до своєї пенсії ще не менш ніж 1% від поточного прожиткового мінімуму.

  Читайте також

  • Як розповісти про свої сильні та слабкі сторони31 липень, 2020

   До таких запитань потрібно бути готовим, як загалом, готовим й до будь-якого подальшого розвитку подій

  • Переваги навчання в провінційних вузах31 липень, 2020

   Початок вступної кампанії… Перед багатьма випускниками постав вибір – навчатися в рідному місті чи їхати в один з обласних центрів, чи пробувати поступати в київські вузи? Насправді, кожен з цих варіантів має свої переваги.

  • Не беруть на роботу: неочевидні причини31 липень, 2020

   У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.

  • Що подивитися під час відпустки: п’ять шедеврів американської кінокласики30 липень, 2020

   Під час відпустки хочеться відпочити від роботи, порадувати себе подорожами, гарною книгою чи переглядом хороших фільмів. Не знаєте, що подивитися? Зверніть увагу на шедеври «золотої епохи» Голлівуду.

  • «Gap year»: що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу29 липень, 2020

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  ↑ Вгору