UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Діловий етикет
  5. Визитка – шаг навстречу общению

Визитка – шаг навстречу общению

29.05.2007 258
Визитка – шаг навстречу общению

Визитка – шаг навстречу общению

29.05.2007     258
Визитная карточка – прямоугольный кусок полуплотного картона, на котором типографским способом четко отпечатаны данные о ее владельце. В зависимости от того, какие данные указаны, визитные карточки делятся на три вида: деловую, корпоративную и именную. Именная визитка содержит только фамилию и имя (в некоторых случаях отчество – в зависимости от возраста и культурных традиций). Так же на личной карточке можно указать дополнительные сведения – адрес, номер телефона, электронный адрес, наличие ученой степени, однако, с другой стороны, их можно, в случае необходимости приписать и от руки. Деловая визитная карточка предназначена для обмена контактами с деловыми партнерами. На такой карточке должны быть обозначены фамилия и имя, название организации, должность, полный почтовый адрес и рабочий телефон. Так же будет уместным использование логотипа компании. Если у вас сменился номер телефона, то разрешается аккуратно вписать новый, зачеркнув старый. А вот зачеркивание должности считается дурным тоном – в этом случае лучше заказать новые карточки. Еще один признак дурного тона – отсутствие адреса. Корпоративная визитка содержит информацию о названии компании, ее адрес, логотип. Подобные визитки используются для торжественного вручения – например, на праздниках ими сопровождают подарок от лица компании. Так же не стоит забывать и о правилах оформления визиток. Будет лучше, если она будет стандартного размера – 90х50 мм. Шрифт карточки должен быть легко читаемым, стоит отказаться от сложных готических и декоративных шрифтов, курсивных начертаний. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.


↑ Вгору