Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Діловий етикет

  Публікації "Діловий етикет"

  Сторінка 1 з 5

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як діловій жінці почуватися своєю серед колег чоловіків?

   11 травня 88

   Ми живемо в 21-му столітті, а жінки й досі продовжують боротися за свої права. Навіть у розвинених країнах серйозні проєкти чи керівні посади охочіше доручають очолювати саме чоловікам. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує жінкам декілька рекомендацій, щоб діловій жінці почуватися своєю серед колег чоловічої статі.

  • Уникайте цих фраз, щоб не образити людину, яка втратила роботу

   30 грудня 2021 260

   Для людини, яка втратила роботу, може початися складний період у житті. У такі моменти важливо проявити такт і розуміння, щоб не зронити фразу, яка може образити чи ранити до глибини душі.

  • Що таке діловий етикет та як його дотримуватись

   18 липня 2021 272

   Сьогодні діловий етикет зачіпає не тільки сферу партнерських, ділових, робочих відносин в повсякденні, а й у вигляді телефонних розмов, листуванні в електронній пошті чи месенджерах.

  • Small talk в бізнесі: про що говорити з клієнтами і діловими партнерами?

   12 квітня 2021 309

   Перерви на каву та обіди під час ділових зустрічей – це головний біль багатьох людей. І навіть якщо працівник підкований у всіх питаннях, які стосуються деталей зустрічі, але про що говорити в перервах на каву та прийоми їжі, не знає

  • Як працювати з токсичним керівником?

   23 лютого 2021 506

   Токсичний стиль керівництва – це справжнє горе для підлеглих. Від такого начальника можна навчитися багатьом професійним навичкам, але це навчання відбувається в такій нестерпній атмосфері, що іноді немає бажання до роботи від слова зовсім.

  • Як контролювати свої емоції, працюючи зі складним клієнтом?

   21 лютого 2021 388

   У таких ситуаціях людина може залишатися «сам на сам» з усім негативом розмови, яку він має «повернути у потрібне компанії русло»

  • Чи дійсно «неохайний» означає непрофесійний?

   22 січня 2021 476

   Ми часто ставимо знак тотожності між цими двома поняттями: охайність і професійність. Так уже заведено з давніх часів, що неохайна людина викликає негативну реакцію, яка автоматично переноситься на її професійні навички.

  • Дотримуємося цифрового етикету – як правильно спілкуватися в електронному листуванні

   8 жовтня 2020 398

   Ми щодня спілкуємося через месенджери, соцмережі та електронну пошту. В умовах коронавірусної пандемії це питання стало ще більш актуальним, тому адаптація до нових реалій вивела проблему цифрового етикету на новий рівень.

  • Правила спілкування з «важкими» клієнтами

   2 вересня 2020 560

   Звичайно, всім нам приємно працювати з розуміючими, ввічливими і тактовними людьми, але значно більше знайдеться таких людей, які постійно чогось вимагатимуть, та ще й будуть всім незадоволені. Що ж робити, якщо вам трапився «важкий» клієнт?

  • Як спілкуватися в месенджерах, щоб не дратувати співрозмовника

   23 червня 2020 358

   Впровадження карантину сильно вплинуло на важливий аспект людських відносин – на «живе» спілкування. В зв’язку з цим вкрай актуальним постало питання: як в мережі вести бесіду з іншими людьми, щоб не викликати в них відчуття роздратування недоречними, невдалими повідомленнями?


  Ctrl →
  1 з 5

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору