Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Діловий етикет

  Публікації "Діловий етикет"

  Сторінка 1 з 4

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як працювати з токсичним керівником?

   23 лютого 166

   Токсичний стиль керівництва – це справжнє горе для підлеглих. Від такого начальника можна навчитися багатьом професійним навичкам, але це навчання відбувається в такій нестерпній атмосфері, що іноді немає бажання до роботи від слова зовсім.

  • Як контролювати свої емоції, працюючи зі складним клієнтом?

   21 лютого 135

   У таких ситуаціях людина може залишатися «сам на сам» з усім негативом розмови, яку він має «повернути у потрібне компанії русло»

  • Чи дійсно «неохайний» означає непрофесійний?

   22 січня 290

   Ми часто ставимо знак тотожності між цими двома поняттями: охайність і професійність. Так уже заведено з давніх часів, що неохайна людина викликає негативну реакцію, яка автоматично переноситься на її професійні навички.

  • Дотримуємося цифрового етикету – як правильно спілкуватися в електронному листуванні

   8 жовтня 2020 161

   Ми щодня спілкуємося через месенджери, соцмережі та електронну пошту. В умовах коронавірусної пандемії це питання стало ще більш актуальним, тому адаптація до нових реалій вивела проблему цифрового етикету на новий рівень.

  • Правила спілкування з «важкими» клієнтами

   2 вересня 2020 186

   Звичайно, всім нам приємно працювати з розуміючими, ввічливими і тактовними людьми, але значно більше знайдеться таких людей, які постійно чогось вимагатимуть, та ще й будуть всім незадоволені. Що ж робити, якщо вам трапився «важкий» клієнт?

  • Як спілкуватися в месенджерах, щоб не дратувати співрозмовника

   23 червня 2020 210

   Впровадження карантину сильно вплинуло на важливий аспект людських відносин – на «живе» спілкування. В зв’язку з цим вкрай актуальним постало питання: як в мережі вести бесіду з іншими людьми, щоб не викликати в них відчуття роздратування недоречними, невдалими повідомленнями?

  • Побажати, але толераннтно!

   4 січня 2019 225

   Відомо, що слово - то, не є горобець, а тому, «зловити» те, що «вилітає» з наших уст неможливо.

  • Преимущества и недостатки open space

   25 вересня 2017 3815

   Open space – форма организации сотрудников, которая предусматривает и собрание в одно время и одном месте для решения каких-либо важных рабочих вопросов. Сегодня технология открытого пространства используется и для расположения рабочего коллектива для эффективной работы каждого сотрудника. Сегодняшняя статья о том, на сколько эффективна данная технология распределения и размещения коллектива и о ее основных недостатках.

  • О духах и шарфике…

   8 серпня 2008 314

   Хорошо быть маленьким и не задумываться о собственном имидже, репутации и о том, как ты выглядишь в глазах окружающих.

  • Есть ли у вас в коллективе «белые вороны», и как к ним относятся коллеги? (блиц-опрос)

   14 серпня 2008 424

   Очень многие компании затрачивают огромные средства на подбор персонала, для того чтобы собрать команду, в которой все были бы одним целым...

  Ctrl →
  1 з 4

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору