UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Блог Jobs.ua
 5. Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

24.06.2020 817
Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

24.06.2020     817

Шановні роботодавці! Для більш ефективного та якісного розміщення вакансій на сайті JOBS.UA відбулася зміна порядку ранжування у списках оголошень із замовленими послугами. А саме:

1. «VIP» + «Гаряча» + «Термінова»
2. «VIP» + «Гаряча»
3. «VIP» + «Термінова»
4. «VIP»
5. «Гаряча» + «Термінова»
6. «Гаряча»
7. «Термінова»
8. Інші вакансії

 

Переваги послуги VIP-компанія

Вибір даної послуги дозволяє максимально звернути увагу шукачів на вакансії вашої компанії!

• При замовленні послуги «VIP-компанія», всім вашим платним і тестовим опублікованим вакансіям присвоюється статус «VIP» (виділяються позначкою «VIP») та вони розміщуються в загальному списку вище інших вакансій.

• Логотип вашої компанії розміщується на головній сторінці сайту JOBS.UA з посиланням на персональну сторінку компанії, де відображаються всі опубліковані вами вакансії.
Плюс є можливість брендування сторінки компанії з урахуванням корпоративного стилю, яке поєднує в собі іміджеву рекламу та збільшення довіри шукачів.

• Компанія розміщується в каталозі компаній на першій сторінці, а також виділяється позначкою «VIP» і розміщується вище інших компаній у списку.

• Під час дії послуги ви зможете щоденно самостійно оновлювати дату публікації ваших вакансій, щоб показати шукачам їх актуальність.

JOBS.UA робить все для вашого успішного результату!

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору