Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Блог Jobs.ua
  5. Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

  Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

  24.06.2020 183
  Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

  Все про послугу VIP-КОМПАНІЯ на сайті Jobs.ua

  24.06.2020     183

  Шановні роботодавці! Для більш ефективного та якісного розміщення вакансій на сайті JOBS.UA відбулася зміна порядку ранжування у списках оголошень із замовленими послугами. А саме:

  1. «VIP» + «Гаряча» + «Термінова»
  2. «VIP» + «Гаряча»
  3. «VIP» + «Термінова»
  4. «VIP»
  5. «Гаряча» + «Термінова»
  6. «Гаряча»
  7. «Термінова»
  8. Інші вакансії

   

  Переваги послуги VIP-компанія

  Вибір даної послуги дозволяє максимально звернути увагу шукачів на вакансії вашої компанії!

  • При замовленні послуги «VIP-компанія», всім вашим платним і тестовим опублікованим вакансіям присвоюється статус «VIP» (виділяються позначкою «VIP») та вони розміщуються в загальному списку вище інших вакансій.

  • Логотип вашої компанії розміщується на головній сторінці сайту JOBS.UA з посиланням на персональну сторінку компанії, де відображаються всі опубліковані вами вакансії.
  Плюс є можливість брендування сторінки компанії з урахуванням корпоративного стилю, яке поєднує в собі іміджеву рекламу та збільшення довіри шукачів.

  • Компанія розміщується в каталозі компаній на першій сторінці, а також виділяється позначкою «VIP» і розміщується вище інших компаній у списку.

  • Під час дії послуги ви зможете щоденно самостійно оновлювати дату публікації ваших вакансій, щоб показати шукачам їх актуальність.

  JOBS.UA робить все для вашого успішного результату!

  Читайте також

  • Фріланс чи офіс: плюси і мінуси дистанційної роботи 1 липень, 2020

   Статистика свідчить: 70-80 відсотків людей незадоволені своєю роботою, тому багато хто відчуває себе заручником положення. Саме бажання свободи і комфорту спонукало людей інакше поглянути на дистанційну роботу. Пандемія коронавірусу також долучилася до того, щоб фріланс останнім часом став дуже популярним.

  • Чи варто повертати персонал з віддаленої роботи після виходу с карантину 1 липень, 2020

   Кілька тижнів самоізоляції наочно продемонстрували, що роботу можна організувати дистанційно. Для керівника іноді такий формат не зовсім зручний, оскільки не виходить забезпечити тотальний контроль. Але альтернативні рішення є, завдяки чому багато хто зумів підтримати продуктивність праці на належному рівні

  • Правила субординації на робочому місці 1 липень, 2020

   Ділове спілкування в сучасному колективі вимагає суворого регулювання. На робочому місці його неможливо реалізувати без дотримання норм субординації. Завдяки грамотно створеній системі дисципліни, в компанії формується максимально ефективний формат взаємодії між керівництвом і підлеглими

  • Який досвід отримав бізнес після карантину 1 липень, 2020

   Філософи не дарма кажуть, що криза — це кращий час змін. Яким би не був складний період карантину, треба визнати, що з його допомогою змінився кут зору людей на звичні в житті речі. За кілька місяців перебування вдома людство пристосувалося і перетворило більшість зі своїх будинків у справжні домашні офіси

  • Як підвищити стресостійкість в умовах кризи 1 липень, 2020

   Кожна людина живе в певному ритмі, будує плани, ставить цілі. Однак інколи виникає ситуація, коли відбуваються серйозні зміни — настає криза. Переломні моменти впливають на фінансове забезпечення. Іноді це схоже на безвихідну ситуацію. З цього моменту у багатьох починається стрес. Виражатися він може по-різному, що визначено реакцією психіки на подразник

  ↑ Вгору