Шановні роботодавці! Для більш ефективного та якісного розміщення вакансій на сайті JOBS.UA відбулася зміна порядку ранжування у списках оголошень із замовленими послугами. А саме:
1. «VIP» + «Гаряча» + «Термінова»
2. «VIP» + «Гаряча»
3. «VIP» + «Термінова»
4. «VIP»
5. «Гаряча» + «Термінова»
6. «Гаряча»
7. «Термінова»
8. Інші вакансії
Вибір даної послуги дозволяє максимально звернути увагу шукачів на вакансії вашої компанії!
• При замовленні послуги «VIP-компанія», всім вашим платним і тестовим опублікованим вакансіям присвоюється статус «VIP» (виділяються позначкою «VIP») та вони розміщуються в загальному списку вище інших вакансій.
• Логотип вашої компанії розміщується на головній сторінці сайту JOBS.UA з посиланням на персональну сторінку компанії, де відображаються всі опубліковані вами вакансії.
Плюс є можливість брендування сторінки компанії з урахуванням корпоративного стилю, яке поєднує в собі іміджеву рекламу та збільшення довіри шукачів.
• Компанія розміщується в каталозі компаній на першій сторінці, а також виділяється позначкою «VIP» і розміщується вище інших компаній у списку.
• Під час дії послуги ви зможете щоденно самостійно оновлювати дату публікації ваших вакансій, щоб показати шукачам їх актуальність.
JOBS.UA робить все для вашого успішного результату!
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?