UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Новини України і світу
  4. Новини
  5. Все про цьогорічні канікули у школах

Все про цьогорічні канікули у школах

10.09.2020 405
Все про цьогорічні канікули у школах

Все про цьогорічні канікули у школах

10.09.2020     405

Навчальний рік у школах розпочався в складних умовах, а керівництво шкіл вже задумується про те, коли відправляти дітей на канікули. Jobs.ua дізнавалися, скільки часу триватимуть і коли розпочнуться осінні, зимові, весняні і літні канікули.

Хто уже пішов на вимушені канікули?

Щоправда, в багатьох школах України вже розпочалися вимушені «карантинні» канікули. На карантин через захворювання на коронавірус відправилися чотирнадцять шкіл у Київській області (а це понад півтори тисячі дітей), а у Львівській області – три школи.

В Тернопільській області встановилася вкрай загострена ситуація. Частина області перебуває в червоній зоні, а в самому Тернополі поліція вимушена складати протоколи на керівництво шкіл, які не дотримуються вимог дистанційного навчання. В одному з районних центрів (м. Монастириськ) батьки навіть збираються вийти на акцію протесту, обурені закриттям шкіл, в той час як торгові ринки продовжують працювати в звичному режимі.

Також в уряді пролунали заклики узаконити дистанційне навчання. Для цього потрібно внести відповідні зміни в Закон «Про повну загальну середню освіту». Це потрібно для того, запевняють урядовці, щоб на законних підставах провадити онлайн-навчання у випадках, коли за певних обставин, як от в теперішні часи світової пандемії, унеможливлюється відвідування освітніх закладів.

Графік канікул 2020-2021

Традиційно українські діти тішаться канікулами кожного кварталу, тривалість яких без врахування літнього періоду не повинна перевищувати тридцять днів. Що ж стосується дат, коли розпочинаються радісні дні для кожного школяра, кожен освітній заклад може встановлювати самостійно. Особливо це стосується нинішнього року.

І хоча дати, коли розпочнуться канікули, кожен заклад може обрати самостійно, Міністерство освіти і науки запропонувало наступні числа:

Для осінніх канікул – 26.10-1.11 (включно),

Для зимових канікул – 25.12-10.01 (включно),

Для весняних канікул – 22.03-28.03 (включно),

Для літніх канікул – 1.06-31.08 (включно).

Що стосується додаткових вихідних днів, вони припадають на офіційні державні свята і релігійні святкування: католицьке Різдво (25 грудня, середа), Міжнародний жіночий день (8 березня, понеділок), День праці (1 травня, субота, який буде перенесено на 3 травня (понеділок)), Великдень (2-3 травня, неділя-понеділок), День перемоги (9 травня, неділя – теж буде перенесено на понеділок, 10 травня).

Також через місцеві вибори 25-го жовтня школярі зможуть додатково потішитися позаплановими канікулами, адже в закладах освіти, як правило, розташовані більшість виборчих дільниць. І наостанок зазначимо, що в залежності від того, як буде розвиватися епідемічна ситуація в тому чи іншому регіоні нашої країни, а також через погодні умови, проблеми з опаленням чи інших факторів (наприклад, стихійне лихо чи техногенна катастрофа) школи можуть на власний розсуд вирішувати, коли почнуться і завершаться канікули.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору