UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Співбесіда без проблем
  5. Як домовитися з роботодавцем про заробітню плату

Як домовитися з роботодавцем про заробітню плату

22.05.2019 419Автор: Лоліта Платошкіна
Як домовитися з роботодавцем про заробітню плату

Як домовитися з роботодавцем про заробітню плату

22.05.2019     419Автор: 

Одним із важливих та вагомих питань для здобувача при пошуку компанії для роботи є заробітня плата. Будь-хто зі спеціалістів бажає підібрати найбільш оплачувану роботу. Але зверніть увагу, що саме ви домовляєтеся з работодавцем шодо вашої майбутньої заробітньої плати. Немає досвіду як це робити? Тоді ця стаття саме для вас.

До вирішення питання з роботодавцем щодо вашої можливої заробітньої плати підходьте досить серйозно. Це і справді досить делікатне питання: якщо запитаєте багато - роботодавець залишить вашу кандидатуру на крайній випадок, мало - досить довго будете недлооцінені, в той час, як ваші колеги в інших компаніях зможуть підвищувати свою значушість та фінансування.

Перш ніж братися за вирішення питання зарплати з роботодавцем, проаналізуйте ринок праці та дослідіть, скільки коштують посади у інших роботодавців, та скільки запрошують здобувачі за виконання тих чи інших обов’язків. Це допоможе вам прийти на співбесіду до роботодавця вже з певним розумінням, скільки ви хочете отримати за ваші уміння та знання.

Домовленність про зарплату

Отже, домовленість щодо вашої заробітньої плати на новій роботі починається ще заздалегідь до співбесіди. Коли ви знайомитесь із відкритою вакансією від компанії і відсилаючи туди резюме, ви вже показуєте роботодавцю, що зацікавлені пропозицією. Навіть, якщо в резюме не вказан розмір зарплати. Ви даєте згоду ще й тоді, коли роботодавець телефонує вам для запрощення на співбесіду. Тож саме через телефонну розмову у вас є змога розпитати роботодавця про ті питання, які вас цікавлять, в тому числі і мінімальний та максимальний розмір заробітньої плати.

Якщо ви прийшли на співбесіду з робюолтодавцем, то ось вам головна порада - не підіймайте самі питання щодо розміру зарплати, дочекайтесь краще, коли работодавець сам дійде до нього. Також враховуйте, якщо співбесіда складається з декількох етапів, то питання зарплати може бути підняте наприкінці.

Підвищуйте рівень заробітньої плати лише полагаючись на відчуття, що співбесіда пройшла бездоганно. Обов’язково майте обгрунтування, чому ви вирішили, що ваша кандидатура на стільки конкурентна.

І останнє, не поспішайте погоджуватись на роботу як з рнайбільшою заробітньою платою, так і з найменьшою. Виясніть будь-якими шляхами та запитаннями, чому вакансія має таку велику розбіжність в зарплаті порівнянно з ринком праці.


Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору