UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Мотивація співробітників
  5. Як відновити фокус команди на результат

Як відновити фокус команди на результат

13.09.2022 363Автор: Лоліта Платошкіна
Як відновити фокус команди на результат

Як відновити фокус команди на результат

13.09.2022     363Автор: 

Понад 200 днів повномасштабної війни позаду. Український бізнес досі переживає складні часи перерозподілу ресурсів та відновлення складу команд, проте відновлює свою роботу та намагається повернутися до тих результатів, що були до війни. У когось виходить це простіше, хтось докладає чималих зусиль, щоб втриматись на плаву. Більшість підприємців намагаються відновити фокус команди не тільки на присутність, а й на результат.

Мотивація робочої команди на результат

Ефективність та результативність команди безсумнівно відзначається мотивацією. Звісно, існує проблема розфокусування уваги, мотивації у зв’язку з воєнними подіями та психотравмами. Однак саме керівник відповідає за відновлення робочих процесів та налаштування фокусу команди у потрібному напрямку - результату.

Jobs.ua має для вас чек-лист порад з п’яти ефективних швидких дій для налаштування мотивації та відновлення фокусу команди на результат.

Регулярно тримайте фокус команди на конкретному результаті

Щоб змінити фокус команди на результат, необхідно не тільки заявити про курс компанії, але й постійно нагадувати, концентрувати та підбадьорювати на цей результат всю команду. А це значить 24/7 всі члени команди пам’ятають про мету, до якої йде компанія. Але це стосується не тільки конкретної великої цілі, але й повсякденних робочих справ або проектів. Ті результати, яких керівник очікує від команди повинні постійно бути на слуху, озвучуватись на зустрічах, мітах та обговорюватись на дедлайнах. Все це допомагає зосереджуватись на результатах роботи.

Цікавтесь періодично наскільки команда в ресурсі

Окрім того, що керівник вимагає результатів, він повинен бути в курсі ресурсного стану команди. Це допоможе вам обминути багато неприємностей таких як: навантаження на окремих спеціалістів, порушення дедлайнів, заваланення проектів тощо. Якщо бачите чи розумієте, що комусь з членів команди просто необхідно зробити паузу, то краще надайте спеціалісту таку можливість. Можна запровадити в команді формат парної роботи, де напарник може завжди підмінити іншого та завжди знаходиться в курсі справ іншого.

Використовуйте правило інформаційної гігієни

Можливо, ви спостерігали як негативні новини просочуються в робочий колектив і швидко заражають та впливають не тільки на настрій, але й на темп роботи, налаштування на робочий лад чи результат. Щоб уникати таких випадків та неприємних симптомів рекомендуємо впроваджувати правило інформаційної гігієни, а саме не давати можливості розвивати та розмотувати клубок негативних думок та розмов серед команди. Краще фокусувати команду на позитивних справах, речах та успіхах колективу. Намагайтесь підтримати корпоративний дух команди.

Гуртуйтесь навколо справ, важливих для перемоги

Якщо робоча команда має змогу ще й допомагати у справах, важливих для перемоги: волонтерство, координація, благодійність, донати тощо - це взагалі великий плюс, який дає змогу бути в центрі актуальних подій та потреб не тільки робочого колективу, а й країни в цілому, що також дуже важливо для розуміння стратегії та фокусу компанії в подальшій роботі.

Формуйте навички тайм менеджменту у себе та у команди

Щоб націлити команду на результат, дуже важливо дотримуватись тайм менеджменту. Це більше стосується дотримання дедлайнів ніж годин роботи. Адже дистанційна робота дозволяє бути гнучким в розпорядку на день, а дедлайни все одно повинні виконуватись вчасно.

Читайте також

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.


↑ Вгору