Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Мотивація співробітників

  Публікації "Мотивація співробітників"

  Сторінка 1 з 10

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Позитивна та негативна мотивація на роботі: що краще працює?

   12 квітня 179

   Саме ці два типу мотивації, здебільше визнають та застосовують роботодавці світу

  • Емоційне вигорання працівників – як роботодавцям боротися з цим негативним явищем?

   4 березня 227

   З цим негативним синдромом стикається все більше людей. Як роботодавцю чинити в такій ситуації? Чи може він ефективно протидіяти емоційному вигоранню своїх підлеглих?

  • Як надихати творчу команду, якщо ви її лідер

   8 лютого 173

   Що робити, коли «горить» важливий проект, а то й декілька, а в творчої команди сіли батарейки? Jobs.ua підготував для вас кілька корисних порад.

  • Як заохочувати працівників, щоб не втратити цінні кадри

   11 січня 325

   Буває так, що корпорації обіцяють заохочення своїм співробітникам, а потім забувають про це. Так виникає криза довіри до керівництва, яка, зокрема, має досить печальний результат – цінні кадри покидають компанію.

  • Чим корисна вдячність для бізнесу

   17 листопада 2020 407

   Про почуття вдячності видатними людьми сказано багато прекрасних слів. Наприклад, давньогрецький байкар Езоп зауважив, що «Вдячність – ознака благородства душі». З цим твердженням важко не погодитися, чи не так? Іноді слова підтримки важать дуже багато, і можуть надихнути на нові звершення.

  • "Віддалені" коронавірусом: як "все це" працює

   21 березня 2020 428

   Діставши бажану віддалену роботу, сучасні працівники мають звернути увагу наявність чималої кількості спокус та на вплив домашніх звичок.

  • Робота в Україні

   5 лютого 2020 504

   Кожен другий українець, що працює, незадоволений своїм поточним місцем роботи

  • Що запропонувати перспективним кадрам на роботі?

   15 жовтня 2019 410

   Коли ротодавець працевлаштовує спеціалістів, він бере на себе відповідальність утворити зручні умови роботи та забезпечити спеціаліста всім необхідним для його діяльності та розвитку. Всі ці заходи дуже ефективно його стимулюють та мотивують. До кожного спеціаліста роботодавець повинен мати власний підхід та знати, які засоби мотивації будуть працювати для нього.

  • Причини звільнення співробітників

   16 вересня 2019 682

   Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

  • Як правильно поставити KPI співробітникам

   11 вересня 2019 392

   При всій, «простоті» питання, справжні професіонали з керування людськими ресурсами, відмічають важливість правильного встановлення KPI співробітникам та контролю за його виконанням.


  Ctrl →
  1 з 10

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору