Заробітна плата - одне з делікатних питань, яке необхідно вирішити здобувачу із роботодавцем. Саме через резюме роботодавець вперше має змогу дізнатися про запитуваний розмір зарплати. Тому перед здобувачем постає завдання визначитись із розміром зарплати та зазначити власну пропозицію. Саме від цього залежить чи запросить роботодавець здобувача на співбесіду.
Здобувачу досить складно визначитись із розміром зарплати для вказівки в резюме. Вказавши завелику суму, можна отримати статус відсутності навичок адекватної власної оцінки здібностей. Вказавши замалу - понизите свій професійний рівень. Єдиний вірний крок - реально оцінити свої здібності та точно визначити середні розміри заробітної плати за вашою спеціальністю.
Якщо перед вами саме постало завдання визначитись із розміром заробітної плати для резюме, то справжнім помічником для вас стане ринок праці. Зараз дуже просто дізнатися про найбільший та найменший рівень зарплати за допомогою рекрутингових ресурсів пошуку спеціалістів чи роботодавців провідних компаній. Достатньо відшукати запити за вашою спеціальністю, як ви одразу зможете визначити як найменший, так і найбільший розмір зарплати. Після цього найкращим варіантом стане обрати серединку, щоб не викликати у роботодавців зайвих вагань щодо вашої кандидатури.
Якщо навіть визначившись із золотою серединкою, ви все ще вагаєтесь із вказівкою зарплати в резюме, то далі треба діяти з власних міркувань. Багато хто зі здобувачів вирішують назвати заробітну плату трохи більшою за середній рівень, щоб у разі незгоди роботодавця зберегти хоча б середній рівень оплати. Саме таким лайфхаком і радимо користуватися здобувачам.
Коли середній рівень заробітної плати краще понизити здобувачу? Звісно ж, коли, проаналізувавши запити роботодавців та вимоги щодо вакансії, ви зрозуміли, що вам не вистачає професійної компетентності та ваші здібності не дотягують до потрібного рівня.
До цього ж будьте готові обґрунтувати ваше рішення щодо розміру заробітної плати із роботодавцем на співбесіді. Можете сміливо оперувати таким підтвердженням: у мене є досвід роботи в цій сфері чи посаді, у мене є рекомендаційний лист з минулого місця роботи, в мене є відзнаки чи успіхи в роботі на цій спеціальності.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.