UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. З чого починається здоров'я

З чого починається здоров'я

10.02.2020 411Автор: Олександр Мавлідінов
З чого починається здоров'я

З чого починається здоров'я

10.02.2020     411Автор: 

Спричинивши неабияку тривожну ситуацію в світі, китайський коронавірус мав би одразу змінити відношення людства до питань щодо суспільного та власного здоров’я.

Проте, у той час, коли світова спільнота намагається зупинити нову інфекцію, з кінця січня по початок лютого в Україні зафіксовано більш ніж 250 випадків захворювання на грип а в школах країни діє карантин, за даними Jobs.ua, соціальні опитування демонструють досить несерйозне ставлення українців до такого важливого життєвого аспекту, як здоров’я.

На жаль, опитування, що проводив серед респондентів один з найбільших ресурсів, присвячених працевлаштуванню в Україні, довело, що лише майже 125 наших співвітчизників відповідно ставляться до своїх хвороб, залишаючись необхідний час вдома.

Так, майже 78% українців продовжують працювати будучи хворими та розуміючи, що вони продовжують поширювати захворіння. При цьому, близько 40% з цього числа погодяться взяти лікарняний але лише тоді, коли зі здоров’ям траплятиметься щось «більш серйозніше за застуду».

11% не бажають залишатися вдома, бо це обумовлює віддалену роботу, яка в їх випадках не є зручним варіантом праці. Така саме кількість невдоволена довгим шляхом отримання «лікарняного листа» тому вважають за краще просто продовжувати працювати у хворому стані.

Ще 14% не можуть «нормально хворіти», бо втрачають гроші за кожен день «лікарняного». А, майже 9,5% й зовсім – «бояться засмутити власне керівництво».

У той самий момент, більш ніж 70 % негативно ставляться коли до колективу приходить хворим хтось інший. За їхньою думкою – це безвідповідальне ставлення до своїх колег по роботі. 25% вважають, що їм однаково чи працює поруч хвора людина, а 5%, взагалі, бажають неодмінної присутності напарника на робочому місці у будь-якому разі.

Опитування, що були проведені серед роботодавців демонструють трохи іншу картину.

Таким чином, 36% роботодавців з тих, хто прийняв участь в опитуванні вважають, що хвора людина має «сидіти вдома» але повинна доказати таку необхідність документально, отримавши лікарняний лист. Ще 32% навіть, вірять на слово та дозволяють найманим працівникам не появлятися день-два на роботі у разі виникнення такої потреби коли це пов’язано зі здоров’ям.

Майже 20% роботодавців згодні дозволити попрацювати хворим віддалено, але 13% , все ж таки здивовані та впевнені, що застуда чи «легкий грип» не привід для того, щоб пропускати роботу.

Резюмувати такі данні досить печально. Але, одне питання само проситься до працюючих українців.\

Що ще повинно статися з вами чи у вашому житті, щоб ви зрозуміли про важливість здоров’я вашого та тих, хто вас оточує?

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору