Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Поради шукачу

З чого розпочати пошуки роботи

4.06.2019 67Автор: Лолита Платошкина
З чого розпочати пошуки роботи

З чого розпочати пошуки роботи

4.06.2019     67Автор: 

Пошук роботи - особливий етап в житті кожного спеціаліста. Він потребує його весь вільний час та особливі навички, щоб стати найконкурентнішим серед здобувачів. Найважче для спеціаліста в цйей час є розпочати ці пошуки, бо найскладніше є саме підготовчий етап, який веде до співбесіди.

Якщо ви покинули роботу чи просто думаєте щодо її зміни, ця стаття допоможе вам розпочати пошуки роботи успішно та звернути увагу на головні деталі, які зроблять пошук простіше і швидше.

Перше з чого взагалі потрібно розпочинати пошуки роботи, так це визначитись для себе, що ви від неї очікуєте. Можливо ви б хотіли збільшити свою зарплатню, а може знайти надійну команду для постійної роботи, а може шукаєте розвитку. Після того, як визначились, що вас буде в щоденній роботі мотивувати, визначіться із сферою діяльності і спеціальністю. Отже, це перші базис, який дозволвить вам відштовхуватись та шукати роботу своєї мрії.

Розпочніть пошуки роботи

Готові розпочати пошуки роботи? Тоді перше, що зробіть - дізнайтесь на ринку праці, яка середня заробітня плата по вашій спеціальності на ринку праці. Це допоможе вам визначити свій власний професійний рівень та приблизну заробітню плату для себе для пошуку та зазначення в вашому резюме. Також у вас є змога дізнатися які навички та уміння зараз потребують роботодавці від спеціалістів.

Наступний етап - вибір найкращих рекрутингових ресурсів для пошуку вакансій від прямих роботодавців. Це допоможе вам швидко підібрати компанії, які потребують в такому спеціалісті, як ви. Саме там ви зможете отримати контакти, щоб зв’язатися напряму з роботодавцем та відправити йому резюме.

Невід’ємний предмет пошуку роботи - резюме. Окрім того, що на рекрутингових порталах можете шукати роботродавців, ви маєте змогу відправляти їм самі своє резюме. Це значно економить вам час та дає можливість, сидячи вдома займатися відбіром найкращих роботодавців. Не забудьте разом з резюме попіклуватися й про додаткові документи: рекомендаційний лист, характеристика, портфоліо. Це зробить з вас конкурентного здобувача.

Читайте також

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?17 червень, 2019

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця12 червень, 2019

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати11 червень, 2019

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи10 червень, 2019

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

 • Які питання задають на співбесіді? 9 червень, 2019

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору