UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Поради шукачу
  5. З чого розпочати пошуки роботи

З чого розпочати пошуки роботи

4.06.2019 523Автор: Лоліта Платошкіна
З чого розпочати пошуки роботи

З чого розпочати пошуки роботи

4.06.2019     523Автор: 

Пошук роботи - особливий етап в житті кожного спеціаліста. Він потребує його весь вільний час та особливі навички, щоб стати найконкурентнішим серед здобувачів. Найважче для спеціаліста в цйей час є розпочати ці пошуки, бо найскладніше є саме підготовчий етап, який веде до співбесіди.

Якщо ви покинули роботу чи просто думаєте щодо її зміни, ця стаття допоможе вам розпочати пошуки роботи успішно та звернути увагу на головні деталі, які зроблять пошук простіше і швидше.

Перше з чого взагалі потрібно розпочинати пошуки роботи, так це визначитись для себе, що ви від неї очікуєте. Можливо ви б хотіли збільшити свою зарплатню, а може знайти надійну команду для постійної роботи, а може шукаєте розвитку. Після того, як визначились, що вас буде в щоденній роботі мотивувати, визначіться із сферою діяльності і спеціальністю. Отже, це перші базис, який дозволвить вам відштовхуватись та шукати роботу своєї мрії.

Розпочніть пошуки роботи

Готові розпочати пошуки роботи? Тоді перше, що зробіть - дізнайтесь на ринку праці, яка середня заробітня плата по вашій спеціальності на ринку праці. Це допоможе вам визначити свій власний професійний рівень та приблизну заробітню плату для себе для пошуку та зазначення в вашому резюме. Також у вас є змога дізнатися які навички та уміння зараз потребують роботодавці від спеціалістів.

Наступний етап - вибір найкращих рекрутингових ресурсів для пошуку вакансій від прямих роботодавців. Це допоможе вам швидко підібрати компанії, які потребують в такому спеціалісті, як ви. Саме там ви зможете отримати контакти, щоб зв’язатися напряму з роботодавцем та відправити йому резюме.

Невід’ємний предмет пошуку роботи - резюме. Окрім того, що на рекрутингових порталах можете шукати роботродавців, ви маєте змогу відправляти їм самі своє резюме. Це значно економить вам час та дає можливість, сидячи вдома займатися відбіром найкращих роботодавців. Не забудьте разом з резюме попіклуватися й про додаткові документи: рекомендаційний лист, характеристика, портфоліо. Це зробить з вас конкурентного здобувача.

Читайте також


↑ Вгору