За даними Jobs.ua, найбільш високо оплачувана посада, що існує на ринку праці Києву, сьогодні – директор департаменту. Незважаючи на напрямку та сфери діяльності, сучасні кандидати на таку посаду, можуть розраховувати на заробітну платню у розмірах від 43 000 гривень на місяць.
Таку інформацію повідомляють у прес-службі столичного центру зайнятості. При цьому, тамтешні дослідники ситуації попереджають про те, що незважаючи на попит у таких спеціалістах, подібні пропозиції праці – рідкісне явище на ринку праці.
У середньому, рейтинг київських заробітних плат, за даними Служби, виглядає наступним чином.
На першому місці, як виявилося, посада директору департаменту яка може принести кандидатам від 43 000 грн на місяць. Другу сходинку отримує посада інженера комп’ютерних систем із зарплатнею у 35 600 грн. Керівник управління може розраховувати на отримання столичної зарплатні у розмірах від 30 000 грн на місяць, а спеціаліст з пиару – 25 000 грн.
При цьому, монтажник, який працює на вишці має до 20 000 грн, а бетонник отримує від 19 000 гривень на місяць.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.