За даними Jobs.ua, найбільш високо оплачувана посада, що існує на ринку праці Києву, сьогодні – директор департаменту. Незважаючи на напрямку та сфери діяльності, сучасні кандидати на таку посаду, можуть розраховувати на заробітну платню у розмірах від 43 000 гривень на місяць.
Таку інформацію повідомляють у прес-службі столичного центру зайнятості. При цьому, тамтешні дослідники ситуації попереджають про те, що незважаючи на попит у таких спеціалістах, подібні пропозиції праці – рідкісне явище на ринку праці.
У середньому, рейтинг київських заробітних плат, за даними Служби, виглядає наступним чином.
На першому місці, як виявилося, посада директору департаменту яка може принести кандидатам від 43 000 грн на місяць. Другу сходинку отримує посада інженера комп’ютерних систем із зарплатнею у 35 600 грн. Керівник управління може розраховувати на отримання столичної зарплатні у розмірах від 30 000 грн на місяць, а спеціаліст з пиару – 25 000 грн.
При цьому, монтажник, який працює на вишці має до 20 000 грн, а бетонник отримує від 19 000 гривень на місяць.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».