Календар свят та вихідних днів в Україні на 2019 рік вже затверджено. Як з'ясував Jobs.ua, українці отримали 11 святкових неробочих днів.
Згідно з Кодексом законів про працю, встановлені такі дати:
1 січня – Новий рік;
7 січня – Різдво Христове;
8 березня – Міжнародний жіночий день;
28 квітня – Пасха;
1 травня – День праці;
9 травня – День Перемоги.
Також, до святкових днів належать 16 червня – свято Трійці, 28 червня – День Конституції України, 24 серпня – день незалежності України, 14 жовтня – День захисника країни, 25 грудня – Різдво Христове.
Для тих свят, що припадають на вихідний день, передбачено додатковий вихідний. Таким чином, Пасха перенесена на понеділок 29 квітня, Трійця- на понеділок 17 червня, День незалежності- на понеділок 26 серпня.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».