Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Знай свої права

Затверджені святкові дні на 2019 рік

4.12.2018 201Автор: Александр Мавлидинов
Затверджені святкові дні на 2019 рік

Затверджені святкові дні на 2019 рік

4.12.2018     201Автор: 

Календар свят та вихідних днів в Україні на 2019 рік вже затверджено. Як з'ясував Jobs.ua, українці отримали 11 святкових неробочих днів.

Згідно з Кодексом законів про працю, встановлені такі дати:

1 січня – Новий рік;

7 січня – Різдво Христове;

8 березня – Міжнародний жіночий день;

28 квітня – Пасха;

1 травня – День праці;

9 травня – День Перемоги.

Також, до святкових днів належать 16 червня – свято Трійці, 28 червня – День Конституції України, 24 серпня – день незалежності України, 14 жовтня – День захисника країни, 25 грудня – Різдво Христове.

Для тих свят, що припадають на вихідний день, передбачено додатковий вихідний. Таким чином, Пасха перенесена на понеділок 29 квітня, Трійця- на понеділок 17 червня, День незалежності- на понеділок 26 серпня.

Читайте також

 • Коли з підвищенням краще почекати21 лютий, 2019

  Підвищення на роботі – важливий та довгоочікуваний етап росту спеціаліста. Це своєрідний показник того, що спеціаліст отримав певний досвід роботи і перейшов на новий професійний рівень. Підвищення вимагає від спеціаліста оволодіння певним набором навичок, а від роботодавця - підвищення заробітної плати, нове звання спеціалісту. Але іноді з підвищенням не слід поспішати, слід почекати. Саме сьогодні і розбираємо ситуації, коли слід перечекати з підвищенням спеціалісту та роботодавцю.

 • Як ви бачите свою пенсію?21 лютий, 2019

  Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати

 • Увага шахраї: як шукачів обманюють, "наймаючи" на роботу20 лютий, 2019

  Щодо географії таких злочинів, то зараз, їх акцент змістився з великих міст у напрямок регіонів. Саме там шахраї найбільш вдало шукають собі тих, на кому можна «погріти руки».

 • "Исследователь берегов" для круизной компании20 лютий, 2019

  Необходимо будет регулярно освещать события на страницах личного Instagram аккаунта, выкладывая фото и видео материалы и публикуя интересную историю.

 • Как не убить мотивацию у персонала19 лютий, 2019

  Мотивация персонала играет важную роль в побуждении рабочего персонала работать лучше и быстрее. Как для команды в целом, так и для каждого сотрудника в отдельности необходимо найти подход и способы мотивации, так как у всех специалистов свои индивидуальные ценности. К сожалению, не все руководители знают, как и чем мотивировать рабочий персонал. А многие вместо того, чтобы настроить, убивают мотивацию на корню. Сегодня мы попробуем разобрать, как не убить мотивацию рабочего персонала и взбодрить сотрудников.

↑ Вгору