Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Завершіть бесіду вдалим жартом – як навчитися це робити?

  Завершіть бесіду вдалим жартом – як навчитися це робити?

  20.05.2022 112
  Завершіть бесіду вдалим жартом – як навчитися це робити?

  Завершіть бесіду вдалим жартом – як навчитися це робити?

  20.05.2022     112

  Не знаєте, як ефектно завершити свій виступ, заняття чи коротку навчальну бесіду з підлеглими? Jobs.ua пропонує з’ясувати, як навчитися завершувати розмову з людьми, щоб викликати у них симпатію та піднімати настрій. Погодьтеся, зараз це вкрай актуально. А вміння піднімати оточуючим настрій не раз знадобиться у житті.

  Чому гумор – це важливо за будь-яких обставин?

  Вдалий жарт здатен розрядити будь-яку напружену ситуацію. Навіть якщо в процесі спілкування людина, як-то кажуть, «ляпнула» щось незграбне чи недоречне, ситуацію завжди виправить добрий жарт. Але потрібно розуміти, за яких обставин краще вжити іронічне зауваження чи вдалу добивку.

  Маємо для вас приємні новини – якщо із жартами у вас не дуже, це не привід засмучуватися. Навчитися жартувати можна, адже всі жарти слідують певній логіці і будуються за схожим принципом. Безумовно, ви можете піти іншим шляхом – постійно тримати при собі добірку з певних жартів та анекдотів, щоб обрати найбільш підходящий для конкретної ситуації. Але хіба не краще розібратися в тому, як «влаштований гумор», і тоді ви зможете пожартувати з будь-якого приводу і в будь-якій ситуації? Про це згадаємо ще нижче, а зараз поговоримо про вікову градацію гумору.

  Кожному віку – свій рівень жартів

  Звісно, не забуваємо й про те, що жарти повинні бути зрозумілими для певного віку. Спілкуючись із двадцятилітніми, більшість з яких ще неодружені – жартувати з ними про тривале сімейне життя – не надто вдала ідея. З тридцяти- та сорокалітніми такі жарти підуть на «ура». З дітьми – ще більш «дитячий» рівень жартів. Все просто, правда ж?

  Ось вам приклад з роману Кідрука «Зазирни в мої сни», як не треба робити. Головний герой роману іде з малим сином на прогулянку в місцевий парк. Його син ще дошкільник, тож жарт про те, що «усі люди пукають, крім британської королеви, бо вона має спеціально навчених для цього людей…» – гмм, для дошкільного віку це трохи заскладно і заморочено, чи не так? Якби синові було років одинадцять-дванадцять, цей жарт був би доречним. Підліток вже може скласти уявлення, хто така британська королева. Але дошкільник??

  Вивчайте теорію комедії

  А якщо хочете навчитися якісно розрізняти всі ці поняття між собою – чорний гумор, іронія, сатира, каламбур чи жарт у стилі «кві про кво» – вивчайте, досліджуйте теорію комедії. Досить захоплююче заняття, між іншим. Дивіться та переглядайте відомих західних стендаперів, відкривайте також наш український стендап. В одній зі статей ми згадували про чудовий український ютуб-канал стендап-комедії.

  Якщо вам стало цікаво, розберіться передусім з ключовими поняттями будь-якого вдалого жарту. Це сетап і панчлайн. Навіть ці базові знання дадуть вам розуміння того, як навчитися придумувати вдалі жарти в контексті ситуації. І – що дуже важливо! – практично «на ходу».

  І практикуйтесь, звісно. Повторєніє – мать учєнія, як говорять наші «братушки». Хоча їм самим не завадило б повторити і добре засвоїти уроки історії ХХ століття. Як вважаєте?

  Читайте також


  ↑ Вгору