Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Другое

Другое #108886

Питання від Наталія (18 грудень 2018):
Чи потрібна мокра печатка на повістці про виклик до суду , що підтвержує факт того , що я дійсно була в суді під час свого робочого часу? Вимагають на роботі печатку тобто підтвердження.

Ответ юриста (19 грудень 2018) :

Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 75. Зміст судової повістки і оголошення про виклик у суд 1. Судова повістка про виклик у суд повинна містити: 1) ім'я фізичної особи чи найменування юридичної особи, якій адресується повістка; 2) найменування та адресу суду; 3) зазначення місця, дня і часу явки за викликом; 4) назву справи, за якою робиться виклик; 5) зазначення, в якості кого викликається особа (як позивач, відповідач, третя особа, свідок, експерт, спеціаліст, перекладач); 6) зазначення, чи викликається особа в судове засідання чи у попереднє судове засідання, а у разі повторного виклику сторони у зв'язку з необхідністю дати особисті пояснення - про потребу дати особисті пояснення; 7) у разі необхідності - пропозицію особі, яка бере участь у справі, подати всі раніше неподані докази; 8) зазначення обов'язку особи, яка одержала судову повістку в зв'язку з відсутністю адресата, за першої можливості вручити її адресату; 9) роз'яснення про наслідки неявки залежно від процесуального статусу особи, яка викликається (накладення штрафу, примусовий привід, розгляд справи за відсутності, залишення заяви без розгляду), і про обов'язок повідомити суд про причини неявки. В оголошенні про виклик вказуються дані, зазначені в пунктах 1-7 і 9 частини першої цієї статті. Судова повістка-повідомлення повинна містити найменування та адресу суду, назву справи, вказівку про те, яку дію буде вчинено, місце, день і час її вчинення, а також про те, що участь у її вчиненні для цієї особи не є обов'язковою. Якщо разом із судовою повісткою надсилаються копії відповідних документів, у повістці особі, якій вони надсилаються, повинно бути зазначено, які документи надсилаються і про її право подати заперечення та відповідні докази на їх підтвердження. Що стосується мокрої печатки, то як правило, на судовій повістці ставлять штамп суду але і штамп є не обов'язковий, оскільки він служить як "найменування та адреса суду". Все що потрібно то це те що зазначено в ст. 75 ЦПК України, інше за потребою. Ні про неякі штампи та печатки не йде мова. Лише на поштовій кореспонденції, де міститься повістка про виклик або судове повідомлення, проставляються відповідні відмітки зі штампом суду "Повістка про виклик" або "Судове повідомлення".

Другое, інші питання

  Андрій ( 4 лютий 2019)

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи може директор школи наказом призначити мене відповідальним за за формування пакету реєстраційних документів на ЗНО, якщо я - вчитель фізики і інформатики з неповним тижневим навантаженням? Дякую.

  Посмотреть Відповідь

  Олеся ( 1 лютий 2019)

  Добрый вечер! Подскажите на какую статью, закон ссылаться, чтобы было подтверждение того, что если на предприятии нет бухгалтерской службы, но работает главный бухгалтер, чтобы его не переводить просто бухгалтером.

  Посмотреть Відповідь

  Максим ( 1 лютий 2019)

  Якщо в мене одна почка збільшена (патологія почек) то можу я не йти в армію.У мене з народження в мед книзі написано вроді як патологія почки ,коли я їздив в военкомат за приписним то в нем написали даже без мед комісії що я тимчасово непридатний,а зараз прийшла повістка.Чи можу я не йти в армію

  Посмотреть Відповідь

  Віталія ( 1 лютий 2019)

  Чоловік з дружиною не розлучені,не проживають.Є двоє дітей,6 р і 5 міс.Дружина подала на аліменти на кожну дитину окремо,2000 і 2500 відповідно,на своє утримання ще 1500.Чоловік на даний час не працює.Чи законна така сума? як зменшити розмір аліментів?

  Посмотреть Відповідь

  Олена ( 1 лютий 2019)

  Добрий день. На який закон та статті я можу зсилатись, щоб відмовити роботодавцю в ступі до благодійної організації, якщо він примушує

  Посмотреть Відповідь

  Світлана ( 1 лютий 2019)

  Доброго дня! Чи можливе застосування подвійної назви посади, відповідно Класифікатора професій, в штатній структурі та штатному розписі. Наприклад:1)заступник начальника лікарні ветеринарної медицини, завідувач відділу. Якщо в ДК присвоєні коди як окремим назвам. Та який код в такому випадку вибрати. Дякую!

  Посмотреть Відповідь

  Оксана (27 січень 2019)

  Доброго дня! У моєї мами помер рідній брат, який не мав сім'ї, ні дружини ні дітей,батьки також померли! Він був власником великого майна, виходить що у нього з рідних лишилося два брати і сестра, один із братів був преписаний у будинку померлого, скажіть будь ласка, хто тепер власних той брат що приписаний, чи вони всі троє мають рівні права?

  Посмотреть Відповідь

  Світлана (24 січень 2019)

  Доброго дня! Чи можливе застосування подвійної назви посади, відповідно Класифікатора професій, в штатній структурі та штатному розписі. Наприклад:1)завідувач дільниці ветеринарної медицини, лікар ветеринарної медицини. Якщо в ДК присвоєні коди як окремин назвам. Та який код в такому випадку вибрати. Дякую!

  Посмотреть Відповідь

  Любов (23 січень 2019)

  Доброго дня. підкажіть будь-ласка як бути в нашій ситуації. необхідно прийняти на посаду директора за основним місцем роботи на 0,5 ставки працівника, що вже більше року працює на цьому підприємстві на посаді бухгалтера за основним місцем роботи. проте необхідно щоб він продовжував займати посаду бухгалтера за сумісництвом на 0,5 ставки. які дії та наказі нам необхідно зробити ?

  Посмотреть Відповідь

  Олеся (22 січень 2019)

  Если на предприятии была бухгалтерская служба и главный бухгалтер, но в связи с увольнение бухгалтеров остался главный бухгалтер, но главный бухгалтер не может оставаться без бухгалтерской службы, как быть в такой ситуации, как его перевести на должность просто бухгалтер, и при этом главный бухгалтер отказывается писать заявление о переводе, Как быть??

  Посмотреть Відповідь

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору