UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Зарплата / матеріальна відповідальність

Зарплата / матеріальна відповідальність

консультація з фінансових питань, в т.ч. відповідальності

Останні питання юристу:

Юлія ( 4 листопад 2022)

Добрий вечір. Підскажіть будь ласка як діяти. Я працювала в приватному дитячому садку до 24.02 в м.Київ і у зв'язку з війною нам не виплатили заробітню платню за лютий до цього часу. Посилаються на те, що немає коштів. Я офіційно оформлена в закладі і до зараз, але не працюю там. Дитячий садок не працює, так як було влучання, але вони відкрили філіал в іншому районі. Крім того, в них є садочки в м.Одеса, онлайн-школа, літом функціонував дитячий літній табір в Іспанії, а зараз в Іспінії + до всього в них прекрасно працює дитячий центр розвитку. А коштів говорять немає. Управляють садочку нічого не знає і нічого не повідомляє. А власне засновників закладу я навіть ніколи не бачила. Всі раніше спілкувалися в додатку Бітрікс, але й звідти нас видалили. Лише один раз вдалося по спілкуватися однією з директорок компанії в інстаграм. Порадьте, що робити.

 Переглянути відповідь

Богдан ( 6 вересень 2022)

доброго дня Пан,-і Юристе! у звязку з певними змінами обсягів та структури дрібнооптової торгівельної діяльності, я шукаю легальні можливості, ОКРІМ РЕЄСТРАЦІЇ ЯК ФОП, мати зрозумілий обсяг прав та обовязків, в статусі, наприклад, громадянина-підприємця. прочитавши ст 55 Госп Кодекса, я зрозумів, що в тексті прямо не дозволяється такий статус, однак, йде означення буття такого статусу, але без можливості реєстрації окрім як ФОП, а також обовязок його зареєструвати. можливості реєстрації окрім ФОП не означено і не деталізовано. ПИТАННЯ: ЧИ Є реальний механізм, детальний опис, список прав та обовязків громадянина-підприємця (за умови отримання доходів до 2 млн євро на рік, як вказано), який механізм його реєстрації (якщо його "немає" в списку), з метою перевірки чи влаштовує такий статус мене як сумлінного громадянина і чи задовольняє такий статус всі мої вимоги до такого роду держ реєстрації. вдячний за доступні Вам відомості, дякую за Ваш час та натхнення на розбір складного питання. Богдан, м. Київ

 Переглянути відповідь

Іванна (23 червень 2022)

Дорого дня! Згідно постанови КМУ №385 від 27.03.2022року "Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану", керівник закладу забезпечує видання наказу про організацію роботи супроводжуючих осіб (відрядження або переведення на дистанційну роботу з урахуванням умов перебування супроводжуючих осіб, зазначених у запрошенні). Який спосіб організації роботи для супроводжуючих осіб буде правомірніший, оскільки ми є бюджетна установа і коштів на дане відрядження не передбачено? Чи потрібно звертатися за розясненням до вище стоящого органу? ВУзагалі не розумію, яка дистанційна робота, якщо супроводжуючі особи, які перебувають з дітьми за кордоном 24/7, вони там їх і виховують, миють. прибирають, вкладають спати тощо, як правильно організувати їх роботу?

 Переглянути відповідь
Ctrl →
1 з 43

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору