Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Інше

Інше #108912

Питання від Ольга ( 9 січень 2019):
Добрый день! Подскажите, умер ФОП, у него остались два сотрудника, один их них бухгалтер. Может ли бухгалтер произвести расчеты по зп и компенсации отпускных и внести запись в трудовые? Согласно какой статьи КЗота? Или как поступить? Трудовые договора в центре не регистрировались, новые.

Ответ юриста (10 січень 2019) :

Здравствуйте! бухгалтер имеет право внести запись в трудовую. Договора в ЦЗ зарегистрировать надо. Если сотрудники были официально приняты в штат тогда можно и без трудовых договоров внести запись в трудовую.

Інше, інші питання

  ольга (24 червень 2019)

  Я влаштувалась на роботу до дошкільного закладу на посаду діловода. Пропрацювавши 3 місяці переходжу на посаду вихователя-методиста в тому ж закладі. Як правильно зробити дану процедуру- перевестись з посади на посаду, чи звільнитись з посади діловода та знов влаштуватись на посаду вихователя-методиста?

   Переглянути відповідь

  Ільницька Оксана Миколаївна (18 червень 2019)

  В зв'язку із скороченням годин,в основній школі ,як працюючому вчителю,додали 6год в сусідній школі,щоб була ставка18,год.тариіковано.відділом освіти.наказ є. Хто повинен записати цей наказ в трудову книжку?(тих6годин)директор ,де моє основне місце роботи,чи директор школи ,де я маю,цих 6годин? Дуже дякую.

   Переглянути відповідь

  Тетяна (11 червень 2019)

  В трудову книжку було внесено кілька записів не в тот розділ , трудова закінчилася, внесли до розділу нагородження. Як правильно виправити цю помилку?

   Переглянути відповідь

  Люба (10 червень 2019)

  Добрий день. Я працюю вчителем інформатики в школі. Наказом по школі мене призначили відповідальною за подачу документів на отримання атестатів. При наборі імені було випадково зроблено помилку. Були змушені відправляти документ на зміни. Чи має право дирекція школи за це мені давати догану? В посадових обов'язках вказано, що я повинна виконувати зобов'язання, які на мене покладає керівництво закладу, але про відповідальність за набір документів на атестати лише в наказі по школі. Дякую.

   Переглянути відповідь

  ірина (27 травень 2019)

  Доброго дня! Підкажіть, як правильно записати назву професії в трудову книжку - 1) вчитель початкової школи 2) вчитель початкової освіти 3) вчитель початкового навчально-виховного закладу. Освіта-вища.

   Переглянути відповідь

  Александр (16 травень 2019)

  Здравствуйте, работаю на известной кондитерской фабрика уже 4 года. Недавно появилась практика проверки личных шкафчиков сотрудников у раздевалке. Это делается исключительно в период когда работник ушел на выходной. Потом скидывают у чат цеха у вайбер у кого какие нашли косяки( лотки, косметика, грязно, сан одежда не в чехлах и тд) и на сколько кого записали в лист депремиирования. Законно ли досматривать мой шкафчик руководством фабрики?

   Переглянути відповідь

  Олена (15 травень 2019)

  Добрий день. Працюю на посаді головного спеціаліста Міністерства оборони України. Згідно з моєю посадовою інструкцією прописані кваліфікаційні вимоги " вища юридична освіта за спеціальністі 081 Право, ступінь не нижче магістра", паралельно по сумісництву працюю викладачем крим права. Чи рахується мені стаж в галузі права?

   Переглянути відповідь

  Виталий (16 квітень 2019)

  Добрый день! Я работаю инженером по охране труда одного из государственных предприятий. Администрация предприятия вменила в обязанности службе охраны труда отвечать за качество приобретаемого отделом материально-технического снабжения товара (спецодежда), проверять сертификаты качества на приобретаемый товар, разрабатывать стандарты предприятия по качеству приобретаемого товара. Правильно ли это. Если нет, кто на предприятии должен этим заниматься? Спасибо!

   Переглянути відповідь

  Галина (11 квітень 2019)

  Чи може майстер комунального господарство суміщувати посаду водія

   Переглянути відповідь

  Юлія ( 2 квітень 2019)

  Доброго дня! Я працюю в Києві, але проживаю і прописана в іншому місті. Так склалися обставини,що унеможливлюють моє перебування в Києві і відповідно на даний момент хочу звільнитися. Чи звільнять мене з роботи без двотижневого відпрацювання,якщо в заяві я вкажу,що звільняюсь за власним бажанням з поважних причин-зміна місця проживання за фактичним місцем реєстрації? Дякую!

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору