Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Другое

Другое #108922

Питання від Владислав (13 січень 2019):
Могу лы я стоя в центре зайнятости принимать участвия в политических мероприятиях?И получать при етом денежные средства и работать в официально но приетом продолжать стоять на учете в центре зайнятости?И что будет если я начну числиться официально но при етом стоять на учете в центре зайнятости?

Ответ юриста (18 січень 2019) :

Здравствуйте! получить статус безработного и стоять на учете в ЦЗ можно только гражданам, которые официально не трудоустроены и ищут работу. Если Вы официально работаете и Вам удастся стать на учет в ЦЗ, это будет не надолго, после того как выяснится что Вы трудоустроены и незаконно стоите на учете, все выплаты которые Вы получили от ЦЗ с Вас востребуют и возможно это будет через суд.

Другое, інші питання

  Андрій ( 4 лютий 2019)

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи може директор школи наказом призначити мене відповідальним за за формування пакету реєстраційних документів на ЗНО, якщо я - вчитель фізики і інформатики з неповним тижневим навантаженням? Дякую.

  Посмотреть Відповідь

  Олеся ( 1 лютий 2019)

  Добрый вечер! Подскажите на какую статью, закон ссылаться, чтобы было подтверждение того, что если на предприятии нет бухгалтерской службы, но работает главный бухгалтер, чтобы его не переводить просто бухгалтером.

  Посмотреть Відповідь

  Максим ( 1 лютий 2019)

  Якщо в мене одна почка збільшена (патологія почек) то можу я не йти в армію.У мене з народження в мед книзі написано вроді як патологія почки ,коли я їздив в военкомат за приписним то в нем написали даже без мед комісії що я тимчасово непридатний,а зараз прийшла повістка.Чи можу я не йти в армію

  Посмотреть Відповідь

  Віталія ( 1 лютий 2019)

  Чоловік з дружиною не розлучені,не проживають.Є двоє дітей,6 р і 5 міс.Дружина подала на аліменти на кожну дитину окремо,2000 і 2500 відповідно,на своє утримання ще 1500.Чоловік на даний час не працює.Чи законна така сума? як зменшити розмір аліментів?

  Посмотреть Відповідь

  Олена ( 1 лютий 2019)

  Добрий день. На який закон та статті я можу зсилатись, щоб відмовити роботодавцю в ступі до благодійної організації, якщо він примушує

  Посмотреть Відповідь

  Світлана ( 1 лютий 2019)

  Доброго дня! Чи можливе застосування подвійної назви посади, відповідно Класифікатора професій, в штатній структурі та штатному розписі. Наприклад:1)заступник начальника лікарні ветеринарної медицини, завідувач відділу. Якщо в ДК присвоєні коди як окремим назвам. Та який код в такому випадку вибрати. Дякую!

  Посмотреть Відповідь

  Оксана (27 січень 2019)

  Доброго дня! У моєї мами помер рідній брат, який не мав сім'ї, ні дружини ні дітей,батьки також померли! Він був власником великого майна, виходить що у нього з рідних лишилося два брати і сестра, один із братів був преписаний у будинку померлого, скажіть будь ласка, хто тепер власних той брат що приписаний, чи вони всі троє мають рівні права?

  Посмотреть Відповідь

  Світлана (24 січень 2019)

  Доброго дня! Чи можливе застосування подвійної назви посади, відповідно Класифікатора професій, в штатній структурі та штатному розписі. Наприклад:1)завідувач дільниці ветеринарної медицини, лікар ветеринарної медицини. Якщо в ДК присвоєні коди як окремин назвам. Та який код в такому випадку вибрати. Дякую!

  Посмотреть Відповідь

  Любов (23 січень 2019)

  Доброго дня. підкажіть будь-ласка як бути в нашій ситуації. необхідно прийняти на посаду директора за основним місцем роботи на 0,5 ставки працівника, що вже більше року працює на цьому підприємстві на посаді бухгалтера за основним місцем роботи. проте необхідно щоб він продовжував займати посаду бухгалтера за сумісництвом на 0,5 ставки. які дії та наказі нам необхідно зробити ?

  Посмотреть Відповідь

  Олеся (22 січень 2019)

  Если на предприятии была бухгалтерская служба и главный бухгалтер, но в связи с увольнение бухгалтеров остался главный бухгалтер, но главный бухгалтер не может оставаться без бухгалтерской службы, как быть в такой ситуации, как его перевести на должность просто бухгалтер, и при этом главный бухгалтер отказывается писать заявление о переводе, Как быть??

  Посмотреть Відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору