UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Тривалість робочого часу

Тривалість робочого часу #109031

Питання від Любов (24 лютий 2019):
Працюю вихователем в реабілітаційному центрі,в соціальній сфері,мій графік роботи з 15.00 до 20.00.В п'ятницю мені повідомили,що мені з понеділка потрібно працювати з 8.00-13.00. Чи повинні були мене повідомити раніше про зміну режиму роботи,як про зміну істотних умов праці згідно ст.32 КЗпП?

Ответ юриста (28 лютий 2019) :

Здравствуйте! Правила внутреннего трудового распорядка распространяются на всех работников предприятия, с которыми заключен трудовой договор, независимо от времени их приема на работу, вида выполняемой работы, должности, возраста, пола, религиозных убеждений и т. п. Следует сказать, что изменение режима работы как предприятия в целом, так и отдельных работников считается изменением существенных условий труда, поэтому данный вопрос подлежит согласованию с профсоюзом. Об изменении режима работы сотрудник должен быть уведомлен не позднее чем за два месяца до введения новых правил в действие. Если работник не согласен на выполнение трудовых функций с изменившимся режимом работы, то он может быть уволен со ссылкой на п. 6 ст. 36 КЗоТ. Требование об обязательном предварительном уведомлении сотрудников об изменении режима рабочего времени можно не соблюдать при условии получения от них согласия на внесение соответствующих изменений. Так, если речь идет об изменении режима работы конкретного сотрудника, будет достаточно получения его письменного согласия, если же меняется режим работы предприятия в целом, то целесообразно провести собрание трудового коллектива, о чем составить соответствующий протокол. При этом в отношении сотрудников, проголосовавших против изменения режима работы, должна по-прежнему действовать гарантия, предусмотренная ст. 32 КЗоТ: в отношении них изменение режима рабочего времени должно измениться не ранее чем через 2 месяца со дня уведомления о таких изменениях. Если же требуется, чтобы изменения вступили в силу одновременно в отношении всех сотрудников сразу, то придется действовать в общем порядке: вводить новый режим работы не ранее чем через два месяца. Дело в том, что согласия большинства трудового коллектива недостаточно для изменения без соблюдения двухмесячного срока режима работы для всех сразу сотрудников, в том числе тех, которые с такими переменами не согласны. А вот изменение графиков сменности либо графиков выхода на работу существенным изменением условий труда считаться не должно, а потому требования ст. 32 КЗоТ на такие изменения не распространяются.

Тривалість робочого часу, інші питання

    Роман ( 6 жовтень 2024)

    Добрий день! Працюю педагогом-організатором в школі (повна ставка). Яку максимальну кількість годин вчителя предметника можу мати?

     Переглянути відповідь

    Людмила (29 серпень 2024)

    Добрий день. працюю педагогом-організатором у школі на 1 ставку. Чи можу суміщати дану посаду з 0,5 ставки секретаря? Якщо так, то яка повинна бути загальна тривалість робочого часу в школі?

     Переглянути відповідь

    Тетяна (22 серпень 2024)

    Добрий день! Працюю педагогом-організатором на 0,6 ст, а також маю 11 год української мови. Я повинна проводити уроки, а потім працювати окремо 4,8 години педагога-організатора чи можна поєднувати?

     Переглянути відповідь

    Вікторія (28 червень 2024)

    Доброго дня. Я вчитель та ВПО з червня 2022 року, пішла працювати до школи за сумісництвом в Києвскій області 2023-2024, навантаження було 13 годин в другу зміну. Моя школа основна знаходиться в окупації, але працювала онлайн 2023-2024 рік до 12:00. Дві школи по часу не перетиналися. Тепер по сумісництву мені дають 29 годин і класне керівництво в другу зміну також з 12:00. Чи можу я працювати на таке навантаження за сумісництвом? Основна школа працювати не буде, переходимо на простій з серпня 2024 року. Дякую за відповідь

     Переглянути відповідь

    Марина (21 травень 2024)

    Доброго дня! Чи може сторож дитячого садка працювати на ставку при цьому має 0,5 ставки підсобного робітника. Садочок працює 10,5 г. на день

     Переглянути відповідь

    Тетяна (29 квітень 2024)

    Доброго дня. Працюю лікарем на 1.0 ставки в лікарні (38.5 годин на тиждень). Чи можу додатково працювати по своїй спеціальності на 0.5 ставки в одній лікарні та на 0.25 ставки в іншій лікарні?

     Переглянути відповідь

    оля (10 квітень 2024)

    Добрий день! Підскажіть будь ласка , я працюю мед.сестрою в приватному мед.центрі. У нас п"яти денний робочий тиждень із тривалістю роб.часу 40 годин, суб. неділя-вихідні. Коли мені позмінно треба працювати в субботу 4 години, то в пятницю я теж працюю 4 години. Як мені має оплачуватися суббота(ці 4 години), ?в подвійному розмірі?

     Переглянути відповідь

    Олена (31 січень 2024)

    Доброго дня! На ПП працює директор, бухгалтер і менеджер, з/п відрізняються дуже несуттєво. Чи можна директора перевести на 0,5 ставки, якщо він фактично не працює повний день (директор пенсійного віку), при цьому бухгалтера і менеджера залишити надалі на повній ставці? Чи коректно, що з/п директора буде нижча? Чим регулюється дане питання?

     Переглянути відповідь

    Сергій (19 січень 2024)

    Чи можна працювати за основним місцем роботи на 0,75 ставки, а за сумісництвом також на 0,75 ставки. Чи може бути суміщення працівнику, який працює за сумісництвом?

     Переглянути відповідь

    Ольга (10 січень 2024)

    Маю педагогічне навантаження 13 годин на тиждень. Який час повинна працювати в школі? За розкладом працюю 4 дні. П'ятий день - це вихідний чи методичний? При складанні розкладу комп'ютер ці години вносить у три дні. Директор дозволяє тільки 4. Якщо я хочу десь працювати в ці дні? Чи можливо так?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору